У Славуті Інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував новосілля

У Славуті відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Про це повідомила прес-служба Славутської міської ради.

Інклюзивно–ресурсний центр розпочав свою роботу 1 вересня 2018 року, а сьогодні, 3 червня, він переїхав у нове облаштоване приміщення.

В Центрі працюють практичний психолог, вчитель-дефектолог та вчитель-логопед, котрі допомагають дітям із особливими освітніми потребами вчитися та соціалізуватися.

Міський голова Василь Сидор привітав колектив, батьків та дітей з відкриттям Центру та зазначив наступне:

— Сьогодні маємо нагоду в освітньому просторі відкрити заклад, який дає можливість діткам адаптуватися в суспільстві, а фахівцям допомагати батькам у вихованні дітей. Ми і надалі працюватимемо над тим, щоб діти мали доступ і усі умови для отримання якісної освіти.

У закладі розробляються рекомендації щодо освітньої програми, надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги відповідно до потенційних можливостей дитини.

Також у Центрі надається консультативна та психологічна допомога, проводяться бесіди з батьками дітей з особливими освітніми потребами у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку таких дітей.

Нагадаємо, у міс­ті Ше­пе­тів­ці 16 лис­то­па­да відбулося від­крит­тя Ін­клю­зив­но-ре­сур­сно­го цен­тру.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці