Плесенські хомівці потрапили у фінал правової ліги КВК

У Хмельницькому палаці творчості відбувся четвертий — завершальний — міжрайонний етап змагань правової ліги КВК, в якій змагаються команди Молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА». Відтак, визначилися усі фіналісти змагань.

У завершальному четвертому етапі змагань за першість боролися команди «хомівців» із Віньковець, Деражні, Летичева, Старої Синяви та Хмельницького. У яскравій та запеклій боротьбі перемогли школярі із Деражні.

— Цей захід має на меті, в першу чергу, привити нашому підростаючому поколінню правові звички та сприяти їхньому розвитку у правовій площині, — зазначає Сергій Цимбалюк, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області. — Для нас важливо, щоб вони подавали приклад своїм одноліткам.

Відтак, визначилися усі переможці міжрайонних змагань, які і увійшли до фіналу. Це команди з Городка, волочиська, Ізяслава та Деражні. Також за рішенням журі до цієї четвірки приєднається команда КВК з села Плесна Шепетівського району. Фінал правової ліги КВК відбудеться за місяць.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці