«ХОМА» є в усіх районах області, Шепетівщина не вийняток!

У понеділок, 26 лютого, ювенальний сектор Шепетівського ВП вручив посвідчення членам осередку «ХОМА» (Хмельницьке об’єднання молодих та активних), що функціонує у Плесенській загальноосвітні школі. Це засвідчує приналежність 10 учнів закладу до молодіжного патріотично-правового руху.

Передувало цій події прийняття присяги прихильниками руху, 23 лютого у Хмельницькому.

— Два роки тому «ХОМА» виник на Хмельниччині. В Шепетівському районі учні школи села Плесни долучилися до нього, створивши осередок, — розповіла Ольга Семенюк, старший інспектор ювенальної превенції.

Один із напрямків діяльності хомівців — пропаганда здорового способу життя та організація корисного дозвілля. А координує молодих, активних та законослухняних у плесенській ЗОШ Ольга Федорчук, заступник директора з виховної роботи. Соціальний партнер осередку руху на Шепетівщині — ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

— Дітям справді дуже подобається участь в цьому русі, вони охоче беруть участь в усіх заходах. Ми з того лише радіємо, адже плекаємо надію, що серед членів «ХОМА» зростає наша заміна, — додала Ольга Семенюк.

Члени «ХОМА» є лідерами в шкільних колективах, тому полісмени сподіваються, що однолітки рівнятимуться на них.

Вже 16 березня плесенський осередок виступатиме у Хмельницькій обласній філармонії з нагоди другої річниці створення молодіжного руху. За цей час у всіх районах Хмельниччини утворено осередки «ХОМА».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті ««ХОМА» є в усіх районах області, Шепетівщина не вийняток!»

  1. Володимир Шихман коментує:

    Круто! Молодці!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці