На Хмельниччині суд виселив жінку з будинку

Ярмолинецький районний суд ухвалив рішення про виселення жінки з будинку, в якому вона безпідставно проживала понад 20 років. Власником житла є інша людина, а відповідачка не надала жодних доказів, що вона вселилась туди законно. Суд дійшов висновку, що таке не буде надмірним тягарем для жінки і не порушить її конституційного права на житло, адже вона має у власності ще півбудинку в іншому селі. Про це повідомила прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

З позовом звернувся новий власник будинку. Чоловік стверджував, що купив у приватно-орендного підприємства будинок в селі на Ярмолинеччині, в якому без правових підстав проживала жінка. Він запропонував їй виселитись добровільно, бо планував там жити, однак остання не зробила цього. Відтак, чоловік звернувся до суду і просив виселити її примусово.

Жінка вказувала, що законно проживає у будинку з 1998 року. Вселилась туди вона з дозволу правління колгоспу, в якому працювала на той час. За її словами будок, де вона має частку, не придатний для проживання.

«… в судовому засіданні відповідач не заперечила ту обставину, що ордер на житлове приміщення їй не видавався, а вселялася вона згідно усних домовленостей з керівництвом колишнього колгоспу чи КСП. Жодних письмових доказів, які б підтверджували її законне вселення та проживання у вказаному будинку, позивач суду не надала», — зазначено у рішенні.

Суд збалансував два приватні інтереси — нового законного власника житла і фактичного користувача будинком — і з посиланням на практику Європейського суду з прав людини дійшов висновку, що позов про виселення слід задовольнити.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «На Хмельниччині суд виселив жінку з будинку»

 1. Olya Kapeliukh коментує:

  ВИСЕЛЯТИ, яю, яєш, недок., ВИСЕЛИТИ, лю, лиш, док., перех. Примушувати кого-небудь залишити своє місце проживання (житло, населений пункт, певну місцевість). Словник української мови.

  а не висилити.

  • Голый Вася коментує:

   Оля, поздравляю!

   Вы выбраны председателем Шепетовского общества зануд.

   Кстати, а что там в словаре о слове “зануда”?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці