Акріс Агро Груп проводить жнива з врожайністю вище прогнозованої

Акріс Агро Груп проводить жнива з врожайністю вище прогнозованої

Компанія Акріс Агро Груп, що вже близько 10 років обробляє поля Хмельниччини, впевнено і з високими результатами завершує аграрний сезон 2023 року. Цьогоріч в Хмельницькій області компанія традиційно здійснила посіви сої, врожайність якої істотно перевищує очікувану. Попри складні умови та ракетний терор план зі збору сої вже виконано на 45 %.

«Мабуть немає викликів, з якими аграрії ще не стикалися: підвищення цін на добрива, дефіцит палива, ускладнена логістика… Однак ми не відступаємо. Навпаки, послідовно рухаємося вперед! Сьогоднішнім показникам врожайності сприяли кліматичні умови, агрономічна дисципліна, технологія підбирання сортів, і, найголовніше, якісна людська праця! Втім, на досягнутому не зупиняємось. Вбачаємо нові шляхи розвитку та вдосконалення технологій, як-от точне землеробство та інші сучасні екологічні практики, аби отримувати ще вищі результати», ­– зазначив директор з виробництва Акріс Агро Груп Роман Хмарук.

Попри складні умови зберігання і експорту продукції, які долав агросектор взимку 2022 року, експортна стратегія компанії дозволила максимально плідно використовувати «вікна можливостей» та оперативно змінювати напрямки експортних шляхів: від залізничних перевезень до Європи до участі в експортному коридорі Чорним морем. З січня 2023 року компанія нарощувала вивезення зерна через порт Ізмаїл, що дозволило підготуватись до нового польового сезону і тим самим зберегти площі під цьогорічний посів.

Водночас компанія проводить роботи з глибокого рихлення полів, які вже готують до посівної наступного року.

Важливим стала забезпеченість компанії власним високоякісним насіннєвим матеріалом — Акріс Агро Груп вирощує насіння сої класичної канадської та американської селекції, що дозволяє досягати високої врожайності на полях Хмельниччини. Вирощування органічної сої без ГМО є основним напрямком діяльності компанії.

Традиційно ще до початку жнив компанія розпочала виплату орендної плати. Наразі виплати орендодавцям досягли показника близько 25 % відсотків, орендну платню ми виплачуємо як в натуральній формі, так і грошима, за бажанням пайовика. Крім того, Акріс Агро Груп є чільним соціальним партнером громад, компанія бере активну участь у житті регіону та підтримці ЗСУ. В цьому році компанія вже надала соціальну підтримку територіальним громадам на більше ніж півмільйона гривень:

«Так, в села Улашанівської громади були закуплені та встановлені нові дитячі майданчики. Долучилась компанія і до справи вшанування полеглих воїнів в селі Великий Скнит», — зазначив Директор земельного департаменту Акріс Агро Груп Роман Мамончук.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВирощування кукурудзи: поради фермерам-початківцям
На Шепетівщині внаслідок нічної атаки постраждало агропідприємство
Загроза мін та російських обстрілів: як працює український «зерновий коридор»
Хмельниччина посідає друге місце по намолоту гречки
Купляємо мототрактор: як вибрати найкращий варіант
На Шепетівщині працівники викрадали добрива з аграрного підприємства

Читайте у цій рубриціРобоча група області перевіряла обґрунтованість оголошених закупівель: пояснення надавали представники з Шепетівщини
На Хмельниччині вчителька замість свого чоловіка-педагога супроводжувала учнів до школи
П’ять температурних рекордів зафіксовано на Хмельниччині цієї осені
У Хмельницькій області позачергово відбулося засідання ТЕБ та НС
На Хмельниччині завели справи на 65 колаборантів
У Хмельницькому прооперували киянина, який отримав поранення на Донеччині
FacebookTelegramViberWhatsAppX