На Хмельниччині вимагають повернути державі ділянку вартістю 345 мільйонів гривень, яку взяли в оренду на 49 років
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до господарського суду заявлено позов щодо розірвання договору оренди земельної ділянки площею 15 га вартістю 345 млн грн та повернення її до комунальної власності.
У травні 2019 року Слобідсько-Кульчієвецькою сільською радою передано в оренду товариству ділянку для розміщення, будівництва та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця.
Землю надано в користування терміном на 49 років із встановленою орендною платою.
«Проте земельна ділянка за цільовим призначенням не використовувалася, будівництво сонячної електростанції так і не розпочалося, а товариство жодного разу не сплатило орендної плати. Вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі орендарем проігноровано», — повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Земля для військових і безпритульні тварини: які питання порушували мешканці Славути на прийомі у міського голови



























Залишити відповідь