На Хмельниччині троє краян задекларували мільйонні статки

На Хмельниччині троє краян задекларували мільйонні статки

З початку року триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. Протягом січня 2022 року до територіальних підрозділів ГУ ДПС у Хмельницькій області жителями краю подано 218 декларацій про майновий стан і доходи та задекларовано доходів на загальну суму 52,1 мільйона гривень.

Такими громадянами з отриманих доходів визначено податкові зобов’язання до сплати в бюджет у розмірі 778,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та понад 160 тисяч військового збору. Найчастіше статки декларанти отримували від успадкованого чи отриманого у дар майна та від продажу рухомого та нерухомого майна, отримання додаткового блага.

Із загальної чисельності поданих декларацій — 82 декларації на отримання податкової знижки у відповідності до вимог статті 166 Податкового кодексу України. Сума ПДФО до повернення — 348 тисяч гривень.

«На сьогодні доходи у сумі понад 1 мільйон гривень задекларували 3 жителі області, які проживають у містах Хмельницькому та Кам’янці-Подільському. Згідно поданих декларацій громадянами-мільйонерами задекларовано в основному такі найбільші види доходів, як доходи від операцій з продажу об’єктів рухомого та/або нерухомого майна», — повідомили в ГУ ДПС Хмельницької області.

Податкова служба спрямовує свої зусилля на створення максимально зручних умов для декларування громадянами доходів — від надання інформаційних послуг до часткового автозаповнення декларації в Електронному кабінеті.

Принагідно у ДПС Хмельниччини нагадують, що громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію за 2021 рік до 01 травня 2022 року. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 01 серпня 2022 року.

Фахівці ДПС звертають увагу подолян, що заповнити і подати декларацію найбільш зручно та оперативно можна в електронній формі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Від роботодавців Хмельниччини надійшло понад 5 млрд грн єдиного соціального внеску
За якими послугами найчастіше зверталися у Центри обслуговування платників Хмельниччини
Понад 1 млрд грн ПДВ надійшло до держбюджету від платників Хмельниччини
Понад 700 млн грн — внесок підприємців Хмельниччини до місцевих бюджетів

Читайте у цій рубриці


У Хмельницькому реалізували унікальний «сонячний» проєкт
23 червня обмежень електроенергії на Хмельниччині буде менше
На Хмельниччині водій зерновоза п’яним приїхав на елеватор
Відома американська спортсменка родом із Хмельниччини відзначила ювілей
FacebookTelegramViberWhatsAppX