Сонцезахисні окуляри Polaroid: причини популярності

Сонцезахисні окуляри Polaroid: причини популярності

Сонцезахисні окуляри POLAROID — це відмінні оптичні властивості і більш чітке зображення. Традиційні виробники лінз використовують технологію вакуумного тиску для виготовлення виробів. Ця технологія викликає всілякі деформації на лінзі, присутність яких людина, що носить такі окуляри, навіть не помітить. Через це очі змушені компенсувати слабкі оптичні властивості лінзи, і люди, які регулярно використовують такі сонцезахисні окуляри, піддаються ризику пошкодження ока. Якщо ви вирішили купити жіночі окуляри Polaroid то найкраще довіритися перевіреним інтернет-магазинам.

Нові технології

Лінзи UltraSight, які виготовляються за новою технологією термофузії і знаходяться тільки в сонцезахисних окулярах Polaroid, з країв вони стають тоншими і, отже, навіть в цих місцях забезпечують відмінну видимість на відміну від технології вакуумного тиску, яка створює рівномірний шар, який по краях спотворює зображення.

  1. Технологія термофузії Polaroid оптимально встановлює кривизну лінзи в фазі згинання.
  2. Результатом цього є нові лінзи UltraSight з поліпшеними поляризаційними характеристиками з кращою гостротою зору, яка забезпечує відпочинок для очей.
  3. Лінзи UltraSight використовуються тільки в сонцезахисних окулярах Polaroid.

Лінзи Ultrasight були виготовлені виключно для сонцезахисних окулярів Polaroid і складаються з 9 функціональних шарів, що ідеально підходять один до одного для високоякісного оптичного продукту, який одночасно забезпечує повний захист і відмінний зір.

Основною складовою частиною 9-шарової лінзи є поляризаційний фільтр, розташований в самому центрі лінзи.

Захист від ультрафіолету

Фільтри, що забезпечують повний захист від ультрафіолетового випромінювання, розташовані в подвійних шарах з обох сторін об’єктива. Вони запобігають 100 % потрапляння шкідливих променів UVA, UVB і UVC в очі. На УФ-фільтри наносяться з обох сторін захисні шари лінзи, таким чином, матеріал лінзи легкий, гнучкий і ударостійкий. В кінці лінза також покривається з обох сторін покриттями для запобігання подряпинам.

  • UltraSight IX — це 9-шарова лінза є новітнім поколінням в технології поляризованих лінз. Застосовується у всіх моделях окулярів Polaroid серії Core, Kids і Inkognito. Відмінною рисою є срібна етикетка.
  • UltraSight XI — це лінза товщиною 1 мм, оснащена ще двома додатковими шарами, які викликають ще більшу стійкість до механічних пошкоджень. Це рішення використовується в колекції Furore, і на це вказує золота етикетка.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоМодні тенденції 2020: окуляри-маски, ретро та унісекс
Другий рік поспіль у тренді іміджеві окуляри

Читайте у цій рубриціВигідний і безпечний обмін валюти для подорожі
Як зменшити кількість нітратів в овочах
Переваги інтернет-афіш
Візова агенція World Visa — професійна допомога в оформленні віз
Чи варто купувати Lexus GX 460?
Водостічні системи для дахів: сучасні рішення