Культові оправи окулярів Ray-Ban під ваш стиль

Культові оправи окулярів Ray-Ban під ваш стиль

Майстерність, а не миттєвий успіх, класика, а не тренд: коли йдеться про константу у світі оптики — це Ray-Ban. Упродовж майже століття окуляри бренду вибирають всесвітньо відомі музиканти, актори, спортсмени, інфлуенсери та ікони стилю. Переступивши репутацію авангардистів, вони посіли своє місце на постаменті модних шедеврів.

Три слони всесвіту Ray-Ban

У пошуках ідеальної форми окулярів, які б підкреслили ваш неперевершений смак та індивідуальність, розгляньте канонічні моделі Ray-Ban.

«Пілотні» Aviators

1920-ті роки, після міжатлантичного польоту Чарльза Ліндберга, США натхненне новими можливостями та героями. Компанія «Baush & Lomb» береться за розроблення спеціальних лінз з антивідблиском для пілотів. 1937 року окуляри з покриттям Anti-Glare стають доступні широкому загалу під брендом Ray-Ban. Дизайн лінз і тонкої металевої оправи нагадував аксесуари професійних льотчиків. Aviators втілили образ зухвалих, сміливих і впевнених у собі особистостей, які прокладають власний шлях, попри прийняті правила.

Пілотні Aviators

Втілення крутості Wayfarers

У 1950–60-ті роки бренд експериментує з формами, аби надати можливість споживачам виразити власну індивідуальність. Тоді з’явились окуляри Ray-Ban Wayfarers — «Мандрівники». Оригінальна інтерпретація традиційної прямокутної оправи одразу заявляє: «Він/вона надто крутий/а для тебе!» Комбінація стилю ретро й сучасної чуттєвості надають моделі неповторного невимушеного шарму.

Енергія Clubmasters

Упевнено проходячи межу між старою школою та надмірностями 80-х, Clubmaster втілює точку зору як рушійну силу зміни культури. Шукаєте ви грайливого спілкування на вечірці чи укладаєте бізнес-угоду — завдяки сміливим лініям брів і гладким металевим акцентам оправи додадуть витонченості будь-якому вбранню, піднявши гру стилю на новий рівень.

Культові оправи окулярів Ray-Ban під ваш стиль

Інші відомі моделі

Декілька інших гучних творінь бренду, що існують поза трендами:

  1. Round. Нотка ностальгії та мистецького духу у ваш образ, традиції, здатні зламати стереотипи. Неординарна, креативна та смілива кругла оправа, незмінна з моменту створення, зберігає нонконформістський дух тих, хто переосмислює неможливе.
  2. Shooters. Натхненна суворим духом природи модель створена як незмінний супутник у всіх пригодах. Окуляри оберігають очі та стиль тих, хто готовий до будь-яких викликів.
  3. Caravans. Завдяки чітким лініям і стриманому дизайну форма втілює сучасний мінімалізм. Вона додасть образу витонченості, доводячи, що простота є найвищою формою елегантності.

Безперервна адаптація культових дизайнів до сучасних смаків і настроїв робить окуляри Ray-Ban універсальним вибором для будь-якої події та образу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині покупець виманив гроші у продавчині
Очі болять і червоніють. Чому так і що робити?
Особливості використання контактних лінз
Окуляри Ray-Ban Wayfarer: унікальне поєднання захисту та модного стилю

Читайте у цій рубриці


Особливості виготовлення та замовлення пам’ятників
Нейродерміт: що це і як його лікувати
Порівняння дизайну і конструкції б/в MacBook Pro і MacBook Air
Секрет молодості: як біоревіталізація допоможе зберегти молодість обличчя?
FacebookTelegramViberWhatsAppX