Чому люди вживають алкоголь і чим небезпечне кодування

Чому люди вживають алкоголь і чим небезпечне кодування

Вживання алкоголю — проблема для багатьох. У нашому суспільстві прийнято пити, тому до певного моменту ніхто не звертає уваги на те, що людина п’є щодня. У цьому й не бачать нічого соромного, особливо влітку, коли в спекотні дні пляшечка пива охолоджує, розслаблює. Але багато хто не помічає, що пляшка пива поступово перетворюється на пляшку горілки. А коли це відбувається, люди починають панікувати, не розуміють, що їм робити. Замість того, щоб адекватно спілкуватися із залежним та правильно мотивувати його до добровільного лікування, вони ображають, принижують, підкуповують.

Або намагаються лікувати людей одноразовими розрекламованими методами. Йдеться про кодування та підшивання. Гірше цього може бути лише додавання препаратів до їжі без відома залежного. Цей спосіб взагалі не можна використовувати, оскільки людина не розуміє, що з нею відбувається, доза постійно зростає. І це може призвести або до смерті або до банальної толерантності організму до препарату. Тобто людина не позбавиться залежності, а її організм ще більше постраждає.

Підшивання також може завдати шкоди організму. Ця процедура має на увазі вшивання капсули, яка вступає в реакцію з алкоголем і речовина з неї завдає організму непоправних травм. Таку процедуру іноді проводять, але тільки в тому випадку, якщо пацієнт, який пройшов стаціонарне лікування, боїться, що не зможе втриматись і просить його підстрахувати. Тоді йому вводять невелику дозу препарату, щоб він розумів, що відчуватиме якщо вип’є, і лише після його добровільної згоди підшивають капсулу.

Чим для людини небезпечне кодування

У статті https://narko-centr.com.ua/kodirovanie-ot-alkogolizma/ можна дізнатися про кодування від алкоголю. Якщо говорити коротко, то ця процедура ґрунтується на гіпнозі та передбачає навіювання ірраціонального страху. Відповідно, ніхто не вирішує реальну психологічну проблему людини, яка стала залежною, а лише її посилює. До того ж не всі люди навіювані, тому можна просто заплатити за сеанс і не отримати жодного результату.

У клініці лікаря Кадирова ніколи не лікують кодуванням. Цей наркологічний центр використовує лише традиційне лікування. Про методики, лікарів, самій клініці можна прочитати тут: https://narko-centr.com.ua/. У центрі готові приймати пацієнтів на будь-якій стадії та допомагати їм.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині псевдоволонтер збирав гроші на тепловізори та лікування пораненого військового
На Хмельниччині продавчиня «наторгувала» на штраф
У Шепетівці провели унікальну надскладну операцію по видаленню пухлини головного мозку
Що варто знати про апаратне лікування зору у дітей і кому це потрібно
Для військових, які лікуються в закладах області, збирають книги
На Шепетівщині бабуся потрапила до тенет ошукантів

Читайте у цій рубриціОкуляри чи контактні лінзи — що обрати?
Які вітаміни з кальцієм обрати
Що подарувати вчителю на професійне свято
Мода на футболки з патріотичним малюнком
Особливості пошуку роботи за кордоном
Як працювати з алмазною вишивкою
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter