5 років тому загинув кіборг із Шепетівки Ярослав Кревогубець
13 серпня 2014 року Ярослав отримав повістку із військкомату. Вважав святим обов’язком чоловіка — захищати рідну землю. Службу проходив в 90-му окремому десантному штурмовому батальйоні. Батальйон на 90 відсотків сформований з мобілізованих солдатів та сержантів. Один з кращих в боях на Донбасі.
З листопада 2014 року підрозділи батальйону вели бої в Донецькому аеропорту. Коли бійців труїли газами у терміналі аеропорту, визвали вогонь артилерії на себе. Це батальйон героїв, вони в останню чергу покидали Донецький аеропорт. У цих подіях приймав участь наш земляк Ярослав Кревогубець. Документ свідчить, що він був учасником АТО з 15 листопада 2014 року по 22 лютого 2015 року.
У відпустку Ярослав приїжджав 7 січня 2015 року. У нього були поморожені пальці ніг, погано спав. Мама згадує його слова:
«Яке це щастя помитись і босими ногами ходити по підлозі в теплій квартирі. Вільно ходити по вулиці і не боятися підірватися на міні».
Після відпустки були знову бої в зоні АТО. Ярослава «випустив» аеропорт, та 22 лютого під Донецьком він загинув. Із повідомлення військової частини В-1611, яке отримав Шепетівський ОМВК:
«…номер обслуги — радіотелефоніст зенітно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки солдат Кревогубець Ярослав Іванович… в службовий час під час виконання обов’язків військової служби та участі в АТО загинув 22 лютого 2015 року в районі с. Новоселівка Ясинуватського району Донецької області під час зміни позиції гаубичної самохідно-артилерійської батареї, в результаті артилерійського обстрілу колони техніки з боку бойовиків».
Посмертно Ярослав нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
Кревогубець Ярослав був справжнім патріотом, мужньою, чесною, правдивою людиною. Він житиме в пам’яті шепетівчан вічно. Його іменем названо вулицю міста, відкрито меморіальну дошку у НВК № 1.
Новини партнерів
15 коментарів до статті «5 років тому загинув кіборг із Шепетівки Ярослав Кревогубець»
Залишити відповідь
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво



























Вічна пам’ять Герою.
Хай земля буде пухом…
Вічна пам’ять!
Вічна, світла пам’ять ГЕРОЮ.
Царство небесне спочивай з Богом
вічна пам’ять
Светлая память
🙏 ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!
Вічная пам’ять Герою!
Царство небесне Герою. Вічная пам’ять.
Сумуєм за тобою.Щирим відкритим ,доброзичливимі завжд з посмішкою на обличчі.Спи спокійно дорогий наш ГЕРОЙ .Ти назавжди лишишся у наших. сердцях
Сумую и пишаюсь своїм земляком. Герої не вмирають
Вічна пам’ять! Ярослав, залишиться у наших серцях назавжди!
Вічна память ГЕРОЮ
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ і СЛАВА ГЕРОЮ УКРАЇНИ!!!