У Старокостянтинові відкрили Музей АТО

У Старокостянтинові — значуща подія! 1 березня у 42 гарнізонному Будинку офіцерів відбулась церемонія відкриття Музею АТО. Напевно, не варто детально описувати, на чию честь створено музей, адже то будуть букви і слова, просякнуті кров’ю … кров’ю Захисників України.

Чи варто було когось запрошувати на відкриття? На мою думку, на відкриття музею прийшли ті, кого туди покликали серце і душа.

Та й створювався музей не за вказівкою вищестоящих штабів чи управлінь. Створили його ті, у кого ще не зачерствіли душі, хто небайдужий до пам’яті людської, кому небайдужа Україна.

Велика дяка тим, хто причетний до створення музею. Хотів вказати військові звання і приналежність до військових частин, але чи варто, читачу?

На мою думку, абсолютно неважливо чи цивільна ти людина, чи з військова. Важливо те, яку справу ти робиш чи зробив.

Сергій Кутащук, Сергій Жмурко, Дмитро Арсенюк, Вадим Василюк, Анатолій Борсук, Валерій Чайка, Олександр Вітрук, Володимир Кошик, Леонід Поджарий, Вадим Наскалов, Анатолій Ковальчук, Наталія Шабельник, Оксана та Петро Радушинські, Сергій Чеплаков…

Вибачте, якщо когось не згадав — Господь Бог вам віддячить, не я. І ще за одне вибачте, що не описав детально церемонію, про почуття присутніх чи про щось інше, що зазвичай висвітлюється… писав душею…

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці