Через COVID-19 Хмельницький міський суд відклав розгляд справ до 1 квітня

Через COVID-19 Хмельницький міський суд відклав розгляд справ до 1 квітня

У відповідності до вимог с. 3 Конституції України, положень Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про судоустрій і статус суддів» та у зв’язку з поширенням серед працівників Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області коронавірусної хвороби COVID-19, в.о. голови суду В. С. Слободян видав Наказ «Про посилення в суді протиепідемічних заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19». Про це повідомила прес-служба Хмельницького міськрайонного суду.

У Наказі йдеться про таке:

  • Рекомендувати суддям відкласти судові засідання по розгляду кримінальних, цивільних, адміністративних справ та справ про адміністративні правопорушення на строк з 17.03.2021 по 31.03.2021 (крім справ без виклику учасників, про що їх завчасно повідомлено). Судові засідання по розгляду невідкладних справ по можливості здійснювати у режимі відео конференції.
  • Припинити канцеляріям суду прийом вхідної кореспонденції, крім кореспонденції, що надходить на електронну адресу суду, підсистему «Електронний суд», засобами поштового зв’язку та через скриньку поштової кореспонденції, розміщену біля посту судової охорони в приміщенні суду по вул. Героїв Майдану, 54, а також кореспонденції, що подається учасником процесу, який з’явився для участі в судовому засіданні.
  • Припинити прийом громадян канцеляріями та архівом суду, в тому числі припинити видачу справ для ознайомлення учасниками судового розгляду до 31.03.2021.
  • Припинити прийом громадян адміністрацією суду(головою суду, її заступниками та керівниками апарату суду).
  • Заборонити пропуск та самостійне переміщення учасників судового процесу по суду, крім учасників у справах, які потребують негайного розгляду, пропуск учасників судового засідання здійснювати лише за розпорядженням головуючого.
  • Рекомендувати суддям зменшити кількість судових засідань, що призначаються для розгляду протягом робочого дня та, по можливості, здійснювати судовий розгляд справ без участі сторін.
  • Припинити проведення судових засідань в режимі відео конференції, призначених в інших судах.
  • Заборонити пропуск до приміщень суду громадян, окрім як для участі у судових засіданнях по справах, що потребують невідкладного розгляду у разі їх виклику в судове засідання.
  • Зобов’язати працівників апарату суду та суддів суду невідкладно повідомляти адміністрацію суду про ознаки інфекційного захворювання, чи підтвердженого контакту з хворими на COVID-19.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Суд виніс перші ухвали стосовно мобілізації засуджених із Хмельниччини
На Хмельниччині оштрафували пенсіонера, бо торгував картоплею на тротуарі
AstraZeneca вперше визнала, що її вакцина від Covid-19 може викликати рідкісні побічні ефекти
На Хмельниччині водій переконував суд, що він вдавав вживання алкоголю

Читайте у цій рубриці


AstraZeneca вперше визнала, що її вакцина від Covid-19 може викликати рідкісні побічні ефекти
COVID та грип відступають. Що після них?
На території України циркулюють 29 субваріантів COVID-19
У стаціонарі Шепетівської лікарні перебуває понад пів сотні хворих на грип і COVID-19
FacebookTelegramViberWhatsAppX