Коронавірус у вчителя: ще одна школа на Шепетівщині пішла на дистанційне навчання

Відучора, 6 жовтня, по 13 жовтня включно у Червоноцвітській ЗОШ І–ІІ ступенів Шепетівської районної ради введено карантин та організовано дистанційне навчання для учасників освітнього процесу. Про це повідомила Шепетівська РДА на своїй сторінці й фейсбуці.

Таке рішення прийнято на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС районної державної адміністрації ще напередодні — 5 жовтня — у зв’язку із підтвердженням випадку захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у вчителя Червоноцвітської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Відтак, Грицівській селищній, Ленковецькій та Судилківській сільським радам рекомендовано провести повторні інструктажі зі здобувачами освіти та працівниками закладів освіти щодо правил поведінки під час карантинних заходів та забезпечити неухильне виконання Постанови № 50 головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби COVID-19».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці