Співзасновникові «Шепетівка Енергоінвест» суд призначив заставу в 5 мільйонів гривень

Для мешканців Шепетівки в листопаді ім’я Андрія Карпенко було пов’язане з надією, що опалювальний сезон у місті нарешті почнеться.

Саме про 5 мільйонів говорив міський голова Михайло Полодюк із співзасновником ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», які той пообіцяв взяти, щоб погасити реструктуризований борг перед НАК «Нафтогаз України» й отримати номінації на газ для підприємства.

Отримати кредит, як з’ясувалося, йому не вдалося. Трохи згодом у Андрія Карпенка виникли інші «турботи», окрім теплопостачання в Шепетівці: його взяли під варту. За збігом обставин, сумуу 5 мільйонів знову озвучено, але вже для інших «цілей».

Адже 18 грудня 2017 року в Апеляційному суді Черкаської області відбувся розгляд апеляційної скарги прокурора Черкаської області, поданої на ухвалу слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси про відмову в застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Андрія Карпенка.

У судовому засіданні були присутні обвинувачений Андрій Карпенко, захисники Ірина Кузіна та Михайло Ілляшев, прокурор Іван Луговський, слідчий Денис Запорожець.

Колегія суддів у складі головуючого Миколи Дмитренка, суддів Віктора Єльцова та Ігоря Іваненка задовольнила апеляційну скаргу частково, обравши обвинуваченому запобіжний захід у вигляді застави у 3 тис. прожиткових мінімумів для працездатної особи, що становить більше 5 млн грн, повідомляє прес-служба судової влади України.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Співзасновникові «Шепетівка Енергоінвест» суд призначив заставу в 5 мільйонів гривень»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Ну и?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога