Мітингувальники обіцяли повернутися, якщо в Шепетівці не ввімкнуть тепло

У Шепетівці люди перекрили рух на автодорозі Хмельницький — Рівне з 10 до 16. Містяни звільнили дорогу в точно зазначений час.

— Сьогодні у нас попереджувальна акція, — пояснила активістка. — Якщо в місті не розпочнеться опалювальний сезон, знову вийдем на дорогу в суботу. Тоді вже почнеться безстрокова акція, і транспорт тоді не об’їде нас об’їзними шляхами. Створимо поблизу міста транспортний колапс. Іншого виходу не бачимо.

Протестувальники пропускали автомобілі «швидкої допомоги» та автобуси з дітьми.

Водії підтримували вимоги людей:

— Так, чекати не дуже подобається, але їм без тепла в квартирах ще важче, потрібно вирішувати питання терміново, — зазначив водій із Цвітохи.

— Нас підтримали навіть пасажири із Ізраїлю, вони фотографували нас, хотіли поспілкуватися, але гід їм не дозволив залишати автобус. На прощання помахали нам руками, ми це розцінюємо, як міжнародну підтримку.

Працівники поліції забезпечували дотримання безпеки на дорозі:

— Все пройшло більш-менш спокійно, — зазначив заступник начальника поліції Микола Борщук. — Наїздів на учасників акції не скоєно. Транспорт мав можливість об’їхати заблоковану ділянку.

Міський голова приїхав до учасників протесту о 16:10. Михайло Полодюк разом із секретарем міської ради Миколою Кикотем підійшли до протестувальників:

— О 14:13 розмовляв із Генадієм Карпенком, він повідомив, що у нього з 17-ї до 19-ї зустріч із банкірами. Попередньо вони вже мають домовленість. Після того як матиме результати, він мені скаже. Про це ви, учасники протесту, можете дізнатися на сайті міської ради.

Допоки люди перекривали трасу, у міській раді засідала робоча група з питання теплопостачання:

— Ми підготували всі документи для передоплати в розмірі 30 % — 857 тисяч гривень. Але перерахуємо їх лише в тому випадку, коли з боку ТОВ «Шепетівка Енргоінвест» також надійдуть кошти на рахунок Нафтогазу, — додав Микола Кикоть.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці