У Славуті медична реформа «вторинки» починається зі стоматології

У 2020 році повинне активно розпочатися реформування другого рівня надання медичної допомоги. Вже з 1 квітня 2020 року медзаклади вторинної ланки працюватимуть та фінансуватимуться за прямими контрактами з Національною службою здоровʼя України (НСЗУ). Нею визначений перелік оплачуваних послуг в кожному із закладів. У стоматології до таких (профінансованих) послуг віднесли невідкладну допомогу та стоматдопомогу дітям — і це все.

Тому у стоматологічному відділенні Славутської ЦРЛ наразі проводяться відповідні заходи. Надалі у ньому залишиться допомога населенню і визначений штат, яку її надаватиме. Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК за інформацією ЦРЛ.

— У зв’язку із реформуванням закладів охорони здоров’я, керуючись ч. 3 ст. 64 Господарського кодексу України та офіційних роз’яснень МОЗ України щодо порядку фінансування у 2020 році закладів охорони здоров’я вторинного рівня, які надають спеціалізовану допомогу, виданий наказ по КП «Славутська ЦРЛ» № 133 від 15.11.2019, згідно з яким працівники стоматологічного відділення попереджені про скорочення, — пояснив головний лікар Славутської ЦРЛ Віктор Іващук.

Варто зазначити, що стоматологічне відділення не скорочується, а приводиться у відповідність під нові завдання його штатний розпис і чисельність медичного персоналу.

Згідно із вимогами до пакету медичних гарантій стоматологічна допомога включатиме: надання планової та невідкладної стоматологічної допомоги дітям, надання ургентної стоматологічної допомоги дорослим.

Нагадаємо, які ще зміни чекають українців у 2020 році.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці