На Шепетівщині з 1 січня ліквідують районне управління статистики

На Шепетівщині з 1 січня ліквідують районне управління статистики

Головне управління статистики у Хмельницькій області доводить до відома, що з метою оптимізації структури територіальних органів Держстату з 1 січня 2020 року відбудеться закриття структурних підрозділів районного рівня. Про це йдеться у листі начальника Головного управління статистики Хмельницької області Людмили Хамської.

Функції, що виконували відділи статистики у районах, перенесені на обласний рівень. У зв’язку з цим форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності починаючи з 15 грудня 2019 року можна подавати на паперових носіях за адресою:

  • м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 36, к. 24,

або в електронному вигляді (подробиці на офіційних вебсайтах Держстату (www.ukrstat.gov.ua) та Головного управління статистики (www.km.ukrstat.gov.ua), розділ «Електронна звітність»).

В обласній статистиці нагадують, що Держстат запровадив роботу нового сервісу для електронного звітування — безкоштовне програмне забезпечення «Кабінет респондента», доступ до якого відкрито з 1 лютого 2019 року за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua.

У разі виникнення запитань щодо порядку подання тієї чи іншої форми можна звернутися до спеціалістів Головного управління статистики:

  • Нагорна Людмила Григорівна,
    тел. (068) 429-68-23, e-mail: stat13@km.ukrstat.gov.ua;
  • Воронка Людмила Миколаївна,
    тел. (068) 830-59-26.

Для отримання бланків форм державних статистичних спостережень (крім фінансової звітності) для звітування на паперових носіях можна скористатись офіційним вебсайтом Держстату чи Головного управління статистики, розділ «Респондентам», рубрика «Альбом форм державних статистичних спостережень», у якому представлено в електронному вигляді бланки форм звітності, роз’яснення (інструкції) щодо їх заповнення з посиланнями на нормативно-правові акти про їх затвердження.

Фінансову звітність на адресу органів державної статистики мають подавати усі респонденти-юридичні особи. Склад і періодичність подання фінансової звітності визначаються Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419 «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності» (зі змінами), національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, затвердженими Міністерством фінансів України, та міжнародними стандартами фінансової звітності, які офіційно оприлюднені на веб-сторінці Міністерства фінансів України.

Важливо, що на офіційних вебсайтах Держстату та Головного управління статистики функціонує спеціальний сервіс для респондентів, що дозволяє за кодом ЄДРПОУ отримати інформацію про те, які форми державних статистичних спостережень необхідно подавати до органів державної статистики упродовж поточного року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоCOVID-19 у Шепетівській ТГ: 16 нових випадків, 1 — летальний, зайнято ліжок — 138 із 180
В Україні підтверджено понад 12 тисяч нових випадків COVID-19 за останню добу
Станом на 20 квітня в Хмельницькій області виявлено 198 нових випадків COVID-19
COVID-19 у Шепетівській ТГ: 30 нових випадки, 2 — летальних, зайнято ліжок — 156 із 180
В Україні за минулу добу зафіксовано майже 9 тисяч нових випадків COVID-19
Станом на 19 квітня в Хмельницькій області виявлено 100 нових випадків COVID-19

Читайте у цій рубриціПолісмени штрафуватимуть п’яних велосипедистів
Коли в українських селах з’явиться стабільний інтернет?
Цьогоріч в Україні проведуть 300 трансплантацій кісткового мозку
Парламент прийняв законопроєкт щодо розвитку інституту старост. Що змінилось?
Яка відповідальність чекає на боржника за несплату комунальних послуг
Шепетівський РВ УДМС інформує, коли змінювати ID-картки