Мешканець Полонщини за несплату аліментів відпрацює 120 годин на суспільно корисних роботах

Полонський районний суд визнав винним батька неповнолітньої дівчинки, який понад рік не платив аліментів на її утримання, у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 183–1 КУпАП (несплата аліментів на утримання дитини, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання) та призначив йому покарання — 120 годин суспільно корисних робіт. Про це повідомила прес-служба Полонського районного суду.

Станом на 1 червня 2019 року чоловік заборгував 11 154 гривні.

У суді він запевнив, що вже почав гасити борг і пообіцяв платити гроші на утримання дитини надалі вчасно.

Для довідки

Стаття 183–1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Несплата аліментів.

Частина 1. Несплата аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, — тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

Нагадаємо, Мін’юст виз­на­чив По­ря­док ав­то­ма­ти­зо­ва­но­го ареш­ту кош­тів бор­жни­ків на ра­хун­ках у бан­ках за ви­ко­нав­чи­ми про­вад­ження­ми про стяг­нення алі­мен­тів.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці