Шепетівська прокуратура в суді довела вину 28 посадовців-корупціонерів

Правоохоронними органами Хмельниччини, як спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції, вживаються заходи для притягнення винних у порушенні вимог антикорупційного законодавства осіб до визначеної Законом відповідальності.

Законодавство передбачає обов’язок посадовців відкрито звітувати перед суспільством про свої доходи та витрати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, однак інколи ці вимоги ігронуються.

За результатами вжитих заходів і співпраці Шепетівської місцевої прокуратури та співробітників Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України цьогоріч визнано винними у порушенні вимог фінансового контролю уже 28 посадових осіб.

До прикладу, одним із притягнутих до відповідальності є колишній начальник структурного підрозділу виконавчого комітету Славутської міської ради. Обов’язкову електронну декларацію після звільнення із займаної посади він подав несвоєчасно, а тому працівниками поліції відносно нього було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172–6 КУпАП.

Постановою місцевого суду, залишеною в силі рішенням суду апеляційної інстанції, на правопорушника накладено стягнення у виді штрафу.

Окрім того, за результатами розгляду подань місцевої прокуратури, внесених до органів влади та місцевого самоврядування в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», за порушення антикорупційного законодавства двох посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, У Полонному голова РДА погорів на хабарі у 33 тисячі доларів.

Також на Хмельниччині затримали лікаря, який вимагав хабаря за липову довідку. Загалом прокуратура Хмельниччини протистоїть корупції.

Поділитися посиланням3 коментарі до статті «Шепетівська прокуратура в суді довела вину 28 посадовців-корупціонерів»

 1. Віктор Д. коментує:

  Ну скільки можна (Луценко та компанії) фіктивною боротьбою із корупцією людям очі замилювати? Такий вже значущий злочин у Славуті коли неподано декларацію після звільнення, що аж жах охоплює! А ще не прозвітували про медсестру із Дунаєвецького району (матір здається двох неповнолітніх дітей), яка запізнилась із відпустки (була на заробітках) і внесла неправдиві відомості до табелю обліку робочого часу, присвоївши біля 1000 грн, за що нещодавно отримала 1 рік реального позбавлення волі.

 2. IRUNA коментує:

  Підтримую повністю Віктора Д. Ця “боротьба” – проста показуха прокурорів,а ЗМІ їм потакають такими публікаціями! Вам самим не набридло розповсюджувати такі “досягнення”? А як як звучить “…ДОВЕЛА В СУДІ ВИНУ 28 !!!!! ПОСАДОВЦІВ-КОРУПЦІОНЕРІВ”!!!!! КРУТО, АЖ ДУХ ПЕРЕХВАЧУЄ!!!!
  А потім -“… за по­ру­шен­ня ан­ти­ко­руп­цій­но­го за­ко­но­давс­тва двох по­са­дов­ців при­тяг­ну­то до дис­циплі­нар­ної від­по­ві­даль­нос­ті.”
  finita la commedia !!!!
  Джерело: «День за днем»

 3. Iruna Novaya коментує:

  Під­три­мую пов­ністю Вік­то­ра Д. Ця “бо­роть­ба” – прос­та по­ка­зу­ха про­ку­ро­рів,а ЗМІ їм по­та­ка­ють та­ки­ми пуб­лі­ка­ці­ями! Вам са­мим не наб­ридло роз­повсюд­жу­ва­ти та­кі “до­сяг­нення”? А як як зву­чить “…ДО­ВЕ­ЛА В СУ­ДІ ВИ­НУ 28 !!!!! ПО­СА­ДОВ­ЦІВ-КО­РУП­ЦІ­ОНЕ­РІВ”!!!!! КРУ­ТО, АЖ ДУХ ПЕ­РЕХ­ВА­ЧУЄ!!!! А по­тім -“… за по­ру­шен­ня ан­ти­ко­руп­цій­­но­го за­ко­но­давс­тва двох по­са­дов­ців при­тяг­ну­то до дис­цип­лі­нар­ної від­по­ві­даль­­нос­ті.”
  finita la commedia, шановні !!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці