На Шепетівщині стартував весняний призов

Уже невдовзі лави Збройних Сил України поповняться новобранцями. У другий понеділок квітня планується відправка майбутніх військовослужбовців до частин.

— Перша відправка з 12 призовників відбудеться 8 квітня, — зазначив Віктор Дзюба, начальник відділення комплектування Шепетівського об’єднаного міського військового комісаріату.

Служитимуть молодики 1,5 року, а ті, хто має вищу освіту — 1 рік.

Попри те, що батьки призовників все ж таки мають побоювання про відправку молодих хлопців у зону ОСС, цього не станеться. Адже згідно з законом, недосвідчених молодих людей категорично заборонено залучати до частин, які розташовані в зоні бойових дій.

Хмельниччина цьогоріч планує відправити на строкову службу близько 1200 осіб. Розпорошать новобранців на кілька служб: 60 % потрапить до лав Збройних Сил, інші — до Нацгвардії та прикордонних служб.

Загалом, на Урядовому порталі зазначено, що, згідно з документом, у квітні-червні 2019 року до збройних сил та інших військових формувань України для проходження строкової військової служби буде відправлено 18752 особи.

Із них до Збройних сил України — 9000 осіб, Державної спеціальної служби транспорту — 600 осіб, Державної прикордонної служби — 4000 осіб, Національної гвардії України — 5152 особи.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці