Марина Порошенко повезла з Шепетівки медовий гостинець преміум-класу

У середу, 6 березня, дружина Президента України Марина Порошенко в рамках робочого візиту побувала в Шепетівці. Перша леді завітала на гостину в унікальний кооператив «Фронт Мед».

— Хочу подякувати усім вам, що любите Україну, — сказала Марина Порошенко. — Відчувається, що ви у справу вкладаєте і душу, і серце. Я впевнена, що саме такі приклади надихають інших.

Також Марина Порошенко пообіцяла сприяти розвитку кооперативного руху в Україні. Подякувала усім за теплий прийом і смачний подарунок.

— Як справжня жінка, хочу роздивитися подарунок, — зазначила дружина Президента. — Також усіх жінок вітаю зі святом Весни.

У свою чергу, пані Марина передала подарунки і для кооперативу «Фронт-Мед».

Нагадаємо, що кілька років тому учасники АТО Максим Петрик та Вадим Давидюк заснували у Шепетівці унікальний кооператив «Фронт Мед». Їхня справа об’єднала 40 сімей. Всі учасники виробничого процесу трудяться, як велика дружня родина. Максим Петрик — воїн 26-ї окремої артилерійської бригади, а Вадим Давидюк служив у 92-й окремій механізованій бригаді. Коли вони захищали незалежність України, то й гадки не мали, що займатимуться унікальним підприємництвом.

Як ми раніше повідомляли, розпочався робочий візит Першої леді на Хмельниччині із відвідин Ізяславщини. Там вона ознайомилася із діяльністю Ізяславського навчально-реабілітаційного центру та Центром первинної медико-санітарної допомоги.

Згодом Марина Порошенко вирушила на Славутчину, а саме в селі Ганнополі вона побувала в інклюзивно-ресурсному центрі та шкільній Медіатеці, яку створено за проектом Фонду Порошенка в рамках всеукраїнської програми «Інклюзивна освіта — рівень свідомості нації». У місті Славуті Перша леді поспілкувалася з учнями та вчителями Славутського ліцею ІІ-ІІІ ступенів, який є флагманом сучасних освітніх реформ на Хмельниччині та в Україні.

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий на згадку про візит на Хмельниччину подарував Першій леді ляльку-мотанку.

— Ви — Берегиня дому, — зазначив Вадим Лозовий. — Це — Вам оберіг для вашої родини.

Поділитися посиланням12 коментарів до статті «Марина Порошенко повезла з Шепетівки медовий гостинець преміум-класу»

 1. Головне що всі посміхаються

 2. Света Ильюшина коментує:

  А вона що подарувала Шепетівці

 3. Oksana Kilikevich коментує:

  За що подарунок?

 4. Віктор Морозов коментує:

  Досить цікаве поєднання груп слів “дружина президента” і “робочий візит”. Робочий візит здійснює посадова особа. А яка посада у дружини президента? Піар. Звичайний дешевий піар. І всі це розуміють. А ті, що на світлині, навіть свідомо підтримують цей піар. Всі… І ще. Викликає подив, що дружина президента взяла на себе право оцінювати степінь любові шепетівчан до України і висловлювати їм вдячність за цю любов….

 5. Гений коментує:

  Кстати о “кооперативном движении”!

  Спустя много лет, опираясь на факты и цифры, экономисты определили, что развал Советского Союза начался с коррупции в высших эшелонах власти и бандитизма на местах. Которые были вскормлены на теневых доходах кооперативов.

  Именно с советских кооперативов началось расслоение советского общества на богатых и бедных. То есть – богатые получили в частные руки средства производства (чего не допускал Марксизм-Ленинизм, но ввёл “реформатор” Горбачёв), а бедных грамотно надурили дебильным “ваучером”. Народ понял всё только когда это уже свершилось. Помните?

  С чем вас и поздравляю. Великие и разумные…

 6. Ольчик Котова коментує:

  Ніхера собі🤔🤔

 7. 👍👍👍

  • Віктор Д. коментує:

   Іншого комента від того хто на зарплаті у Р.Мацоли не могло і бути))))) В цьому і заключається продажність деяких українців.

 8. Надіюсь її дуже сподобались дороги в нашому місті

 9. Myroslawa Sidletska коментує:

  Цікаво, а мій попередній коментар де? Витерли? Ммм, чго б це?

  • День за днем коментує:

   Нічого не видаляли. Можливо Ви його під іншим постом залишили (таким самим, але поширив хтось інший). Повторіть його будь ласка.

 10. В коментує:

  До книги славних традицій показух по-шепетівськи вписана ще одна сторінка


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці