Родини атовців виготовляють подарунки преміум-класу

Учасники АТО Максим Петрик та Вадим Давидюк заснували у Шепетівці унікальний кооператив «Фронт Мед». Їхня справа об’єднала 40 сімей. Всі учасники виробничого процесу трудяться, як велика дружня родина.

Максим Петрик — воїн 26-ї окремої артилерійської бригади, а Вадим Давидюк служив у 92-й окремій механізованій бригаді. Ще недавно вони захищали незалежність України і гадки не мали, що займатимуться унікальним підприємництвом.

— Ідея створення наборів медової продукції виникла після закінчення Школи соціальної апітерапії в селі Антоніни. Цей українсько-польський проект ініціювала Європейська соціальна академія спільно з Українським кооперативним альянсом, посольством Польщі в Україні та благодійним фондом «Зміцнення громад». Разом з Вадимом замислилися, що треба розпочинати щось своє, — розповів Максим Петрик.

Засновники «Фронт Меду» з самого початку мали намір створити невеличке підприємство, де зможуть працювати атовці та члени їхніх сімей.

— Після повернення зі Сходу України хлопцям дуже важко працевлаштуватися. В кооперативі знайдемо заняття для учасників АТО і переселенців,— продовжив Максим.

Прихистив «Фронт Мед» Громадський Хаб. Нині в його приміщенні, як бджілки у вулику, працюють дружини учасників АТО. Практично вся продукція «Фронт Мед» — ручної роботи. За одним великим столом дівчата формують всі складові подарункових наборів. Із боку процес виглядає по-домашньому: хтось очищує фундук від шкірки, інша складає його в баночку, наступна насипає сухофрукти. Також працівниці виготовляють свічки ручної роботи.

Найцікавіше, що всі смаколики не можна придбати окремо, вони є складовими розкішних подарункових наборів — «Святкова зустріч» та «Солодкий вечір».

— Вартість не мала, але варто зауважити, що всі складові — це натуральні та якісні продукти. Такий подарунок — це можливість подарувати рідним та друзям щось корисне і виготовлене з любов’ю, — переконані засновники «Фронт Меду».

До новорічних свят «Фронт Мед» вже формує подарункові набори. У їхньому складі мед різних сортів та з волоськими горіхами, сухофрукти, медовий пилок, чай з різнотрав’я (чай як подарунок: https://coffeetrade.ua/catalog/chay) та свічі власного виробництва. У кожну скриньку зі смаколиками виробники додали тематичну прикрасу та спеціальну дерев’яну ложечку для меду.

Головна особливість проекту, що робить його унікальним — частину коштів від реалізації наборів кооператив спрямовує на створення нових робочих місць родинам воїнів АТО та переселенцям зі Сходу України.

Детальніше у відеосюжеті:

Поділитися посиланням6 коментарів до статті «Родини атовців виготовляють подарунки преміум-класу»

 1. Svetlana Simagina коментує:

  Ціна?

 2. Марія Луць коментує:

  де можна придбати

 3. День за днем коментує:

  Так як цей ма­те­рі­ал не є рек­ла­мою, ми не роз­місти­ли ці­ни і кон­такти. Але, як заз­на­чи­ли ге­рої ві­де­осю­же­ту, у них є сто­рін­ки в со­ці­аль­них ме­ре­жах че­рез які мож­на з ни­ми зв’яза­ти­ся й от­ри­ма­ти не­об­хідну ін­форма­цію.

 4. Ніка коментує:

  Я знайшла сайт – http://frontmed.com.ua


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці