«Шепетівка Енергоінвест» заявив про намір підвищити тарифи для населення

Відповідний лист підприємство надіслало Виконавчому комітету Шепетівської міської ради ще 2 січня. В ньому адміністрація підприємства просить провести коригування тарифу на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення. Повідомляє сайт Шепетівської міської ради.

На своєму сайті ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» ще 14 грудня обґрунтувало необхідність підвищення тарифів через зростання їх складових.

А саме: перераховано вартість газу, згідно з Постановою Кабінету Міністрів від 19 жовтня 2018 року № 867 «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» з 1 листопада 2018 року змінюються ціни на природний газ: для населення зростає на 23 %, та зменшується на 24 % для бюджетних установ та інших споживачів. Також 1 січня 2019 року перераховано заробітну плату до прожиткового мінімуму для працездатних осіб з у розмірі 1921 грн, з 1 липня 2019 року — 2007 грн, з 1 грудня 2019 року — 2102 грн, та забезпечення мінімальної заробітної плати на рівні 4173 грн. Відповідно збільшення витрат на соціальні заходи.

Відповідно до цих змін підприємство має намір збільшити на 14 % тарифи для населення, а для бюджетних установ та інших споживачів зменшити на 14 %.

Відтак, запропонована собівартість теплової енергії та послуги централізованого опалення, у разі затвердження тарифів, становитиме:

 • на послугу з централізованого опалення (з ПДВ) для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії — 54,50 грн за кв. м;
 • на послугу з централізованого опалення (з ПДВ) для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 2127,87 грн/Гкал;
 • для потреб бюджетних установ — тариф на теплову енергію (з ПДВ) — 2069,96 грн/Гкал;
 • для потреб інших споживачів — тариф на теплову енергію (з ПДВ) — 2069,94 грн/Гкал.

Цікаво, що на своєму сайті теплопостачальник ще 14 грудня опублікував обгрунтування щодо коригування тарифів. Відповідно споживачі мали 10 днів для внесення пропозицій та зауважень щодо зміни вартості послуг з централізованого постачання. Станом на 2 січня жодної пропозиції та зауваження від споживачів на адресу підприємства не надходило — всіх містян все влаштувало.

Відповідно до постанови № 869 Кабінету Міністрів України виконавчий комітет Шепетівської міської ради має 10 днів для розгляду звернення ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Далі процедура передбачає підготовку проекту рішення, яке ще має прийняти виконком. Далі не менш як за 15 днів з прийняття рішення мають повідомити споживачів, і лише тоді…

Нагадаємо, що 20 грудня Північно-західний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду щодо розірвання концесії. Тобто в січні вже має розпочатися процедура передачі майна тепломережі громаді міста Шепетівки, чи й надалі корегуватимуть тарифи?

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


6 коментарів до статті ««Шепетівка Енергоінвест» заявив про намір підвищити тарифи для населення»

 1. Голый Вася коментує:

  Лохи, ну и как вам капитализм?…

 2. Svetlana Simagina коментує:

  Ну еще би. Те,що вкрали треба компенсувати з кармана народа. Тут все ясно,як день!с офшоров верните!

 3. Віктор Д. коментує:

  Виконком затвердить це здирництво, у цьому – не сумніваюсь.

 4. Роман Фарбей коментує:

  Напишите пожалуйста, сколько должников отсоединили от системы отопления.

 5. Mila коментує:

  мене цікавить Шепетівка вже стала столицею , бо тарифи більші ніж у Києві та обласних містах

 6. Тамара Петрук коментує:

  А чому не йде передача інвеста громаді чому мерія знову телиться повільно у них що змова щоб далі громадян тереризувати.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці