Нові амбулаторії та направлення в приватні медзаклади — інновації в Шепетівському ЦПМСД

Лише цьогоріч у Шепетівці створили центр первинної медико-санітарної допомоги, однак, навіть за такий короткий час заклад уже встиг впровадити інновації.

Серед ряду нововведень — підвищення посадових окладів (від 1,3 до 3 разів) для фахівців немедичних спеціальностей та молодшого медичного персоналу. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Національна служба здоров’я України.

Також у ході реформи відбулося відведення однієї амбулаторії для обслуговування суто дитячого населення міста. У травні наступного року у її приміщенні має завершитися капітальний ремонт. Наразі закуплені дитячі меблі та медичне обладнання.

— Декларації майже 90 % дитячого населення вже підписані. Впевнений, що батьки оцінили наше нововведення, — розповів головний лікар КП «КНП Шепетівського центру ПМСД» Андрій Нечипорук.

Також заклад налагодив тісну співробітництво з приватними медзакладами. Зокрема, видають направлення на безкоштовні профілактичні стоматологічні обстеження пацієнтів. Їх здійснює сімейний лікар ЦПМСД на підставі угоди про співпрацю між Центром за закладами. Таким бонусом за останній місяць скористались 20 пацієнтів.

Також відбулося створення нової амбулаторії у межах державно-приватного партнерства. Новостворена амбулаторія із повним комплектом нового медичного оснащення наразі є повноцінним структурним підрозділом Шепетівського ЦПМСД. Головний лікар набирає ще 4 лікарі для задоволення потреб населення міста та району у медичній допомозі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці