У Шепетівці депутати звернулися до Президента

Скликавши сесію Шепетівської міької ради, депутати вирішили підтримати звернення до Президента України Петра Порошенка щодо скасування постанови Кабміну про підвищення ціни на газ для населення. Позачергова сесія відбулася 25 жовтня.

— Підвищивши на 17 % вартість газу, суми в платіжках зростуть до 23 відсотків. Звісно, урядовцям найлегше залізти в кишені до українців, ніж вчинити дії для розвитку економіки та підтримки бізнесу в Україні. Саме за рахунок громадян вчергове намагаються вирішити питання погашення багатомільярдних кредитів, — на підтримку звернення виступила депутат Валентина Прохорчук. — Тому ми, депутати Шепетівської міської ради, вважаємо рішення Уряду про підвищення ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує конституційні права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги.

Попри чималу підтримку звернення, серед депутатів були й такі, що відкрито назвали його піаром.

— Ми знову ліземо в державну політику ціноутворення, маючи в Шепетівці безліч проблем, — в адресу депутатки висловився її колега Володимир Синюта.

— Політику в Україні роблять її громадяни, тому вони мають право висловити свою думку. Депутати є представниками громади і тому мусимо від свого імені висловити думку громадян. Хто з них згідний з такими цінами? — відповіла Валентина Прохорчук.

В ході обговорення проекту звернення виникла перепалка, деякі депутати «пригадали», що звернення про заборону на вирубку та продаж лісоматеріалів не отримало підтримки свого часу. Аргументуючи, що тепер за високої вартості газу Шепетівка б мала хоча б дрова.

Внісши кілька технічних правок у проект рішення, депутати проголосували за звернення — 20 «за» і 1 «не голосував».

Не відомо чи візьме хоча б до відома Президент України благання населення про скасування постанови Кабміну щодо вартості газу, але з 1 листопада одна тисяча кубометрів блакитного палива для українця вартуватиме 8 тисяч 550 гривень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Шепетівці депутати звернулися до Президента»

  1. Vova Blinda коментує:

    Допоможіть …бо ми лашари і нічо не рішаємо

  2. Tetiana Havryliuk коментує:

    👏


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці