З 1 листопада зросте ціна на газ для населення

Кабінет міністрів прийняв рішення про підвищення ціни на газ для населення на 23,5 % з 1 листопада. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України схвалив 19 жовтня 2018 року на позачерговому засіданні уряду.

У Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України пояснюють, що це вимушений крок, щоб Україна могла далі розвиватися.

«Результатом річних перемовин (з МВФ, — Авт.) став компроміс, якого вдалося досягнути лише завдяки наполегливості українського Уряду. Замість 60 % ціна на газ з 1 листопада 2018 року зросте лише на 23 % — майже втричі менше, ніж могло би бути», — йдеться в повідомленні на сайті Уряду.

Отже, з 1 листопада газ для населення буде коштувати 8550 грн за 1 тис. кубометрів.

Також у Департаменті повідомляють, що держава захистить тих, хто потребує її допомоги — малозабезпечені громадяни отримають субсидію на сплату житлово-комунальних послуг. А вже з січня 2019 року в Україні запрацює монетизація субсидій. Українці будуть отримувати від Уряду «живі» гроші для оплати комунальних послуг.

А тим часом, за результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вніс 7 змін до умов оформлення урядової допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


7 коментарів до статті «З 1 листопада зросте ціна на газ для населення»

 1. Roman Kukolets коментує:

  Який це розвиток на кредитах?

 2. Berezhny Roman коментує:

  А чому вимушеним кроком не моголо б бути зниження зарплати, усіх рівнів чиновників, а більшу половину їх під скорочення за невідповідність займаним посадам!!??

 3. Roman Kozachok коментує:

  Я завше аполiтична людина. Але чому уряд не хоче розвивати своi копалин, а саме: вугiлля , газ. Чому на яхту 100000$ э грошi ,а на розвиток нема.

 4. В коментує:

  Романе, а тому що вони за допомогою Верховної Ради виробили таке трудове законодавство, яке дозволяє людині, заднє місце якої зрослося з стільцем, безбідно куняти до пенсії, одержуючи, крім зарплати, масу доплат, премій, надбавок, оздоровлювальних та інших преференцій.

 5. Голый Вася коментує:

  Спасибо Пете за всё на свете!

  А ведь вы сами отдали Украину бандитам и ворам, методом голосования на всевозможных референдумах и выборах. Вот, скоро опять, вместо вора – воровку посадите. Так и жить будете…

 6. Голый Вася коментує:

  А кому там газ дорогой и в жопу холодно?!

  А ну тихо нагнулись, и арбайтен на пана. Развели тут социализм, нахалы!

  Вот, почку продадите, и расплатитесь за газ. И левый глаз тоже можно продать.

  А правый глаз останется, чтобы можно было декларацию о доходах заполнить…

 7. Тамара Тюрина коментує:

  Вимученим а не вимушеним….


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці