Сморід від річки Косецької спричинили фекалії

Сморід від річки Косецької спричинили фекалії

Нещодавно жителів одного з віддалених мікрорайонів міста Шепетівки, Хмельницька область, збентежив сморід, який йшов прямо з річки Косецької. Зі світлин, викладених у соцмережах тамтешніх жителів, вода у річці мала сиво-білий колір, а запах, відверто кажучи, дошкуляв населенню.

Сморід від річки Косецької спричинили фекалії

— Забруднення річки спостерігається уже декілька місяців. Тхне постійно. Підкажіть, куди звернутись, — написала у Фейсбуці пані Олена.

Невідомо, чи на допис, чи на особисте звернення когось з жителів мікрорайону Косецького представники влади відреагували, на місце виїхала комісія.

— Комісія туди виїжджала тричі, також тричі брали воду на аналіз, аби встановити, що це за викиди. Відповідно до результатів аналізів, які зробив шепетівський водоканал, встановлено, що це йдуть фекалії від КНС (каналізаційно-насосна станція, — Авт.), які перекачує залізниця. З КНС йде лоток, у ньому напірний колектор, коли включають перекачку стоків на КНС за залізничним вокзалом, то там є розрив труби. З цього приводу ми звернулися з листом у Козятин (оскільки власники цього залізничного об’єкта знаходяться в Козятині, — Авт.ֹ), щоб там виділили необхідні кошти на проведення робіт задля усунення цієї проблеми — розкопати лоток. Це не наша мережа, тому не можемо туди втручатися, — пояснив перший заступник міського голови Володимир Вихівський під час позачергової сесії.

Комісія склала необхідні акти, в свою чергу, оформили протокол в адміністративно-комунальній інспекції. До кінця тижня чекають на власників мереж.

А тим часом сморід неабияк дошкуляє шепетівчанам, що живуть у мікрорайоні. Ось що про неприємний запах розповідають містяни в магазині:

— Живу поблизу річки, зараз смердить, як ніколи раніше, кілька днів йшла якась мутна речовина, — пояснює продавчиня. — В людей внизу, поблизу річки, криниці. Так вода в мікрорайоні найгіршої якості, після цих зливів, чи її безпечно вживати, ще невідомо?

Сморід від річки Косецької спричинили фекалії

Старожили, що мешкають у віддаленому мікрорайоні Шепетівки, пригадають, що у річці Косецькій дітлахами рибалили.

— Влітку хлопчики поспішали до річки рибалити, — розповідає 70-річна Олена Петрівна. — Декілька днів тому вода мутна, смердить, що проходити неприємно від запаху, що поширюється вулицями.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «Сморід від річки Косецької спричинили фекалії»

 1. 👎👎👎

 2. Lyubov Mylaschuk коментує:

  Сморід чи смерід ?смердить чи смордить ?Українці як ви вже поламали Українську мову .

 3. Iruna Novaya коментує:

  “…заб­руднен­ня річ­ки спос­те­рі­га­єть­ся уже де­кіль­ка мі­ся­ців. Тхне пос­тій­но…”, “…смердить,як ніколи раніше…”,”…тричі виїжджала комісія..”, “…. бентежить сморід….”
  Шановні шепетівчани, вас не нудить від такого відношення до людей? Влада чекає кошти з Казятина – розкопати лоток!!!!!!!!! А коштів не буде, їх зазвичай немає, або виділять під вибори в слідуючому році.А це, вибачте гівно, тече вже ДЕКІЛЬКА МІСЯЦІВ!!!!!!!! і буде ще текти ще невідомо скільки.! А люди будуть
  сморідом дихати, пити забруднену воду з криниць..Зате 3 рази виїждала комісія, склали протокол, написали листа – ось і все, на що спромоглись наші керманичі.
  І тепер уявіть таку ситуацію у будь якій країні Європи….. Смішно, правда? Бо там влада піклується про людей і щоби так робили, як наші, їх вже і подавно повикидали би з кабінетів

 4. Valintinka коментує:

  Ми живемо в цьому районі, викопали скважину, і два місяці назад здали воду на аналіз. І як оказалось, вода не придатна для використання, тому що, вміст аміаку перевтщений в 5 раз.

 5. Віктор коментує:

  Вміст аміаку то скорш всього із полів…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ сусідній з Хмельничиною області стався вибух на заводі хімічної промисловості
У Хмельницькому директор «нагрів» на воді 3,7 млн гривень
На Хмельниччині вода ледь не забрала життя двох людей
У Шепетівці полісмени врятували молодого чоловіка, який знаходився у криниці  
На території Шепетівщини хтось нишком захоронив шкідливі відходи
Шепетівкаводоканал показав як працюють його очисні споруди 

Читайте у цій рубриціНесплата аліментів на дитину: коли штраф, а коли обмеження волі
МОЗ визначатиме, які послуги зможуть надавати косметологи
У чому популярність сонячних станцій?
Шепетівський РВ УДМС інформує, як перевірити транслітерації у біометричних паспортних документах
Головний народний синоптик України розповів, якою буде погода в серпні
Як вберегтися від харчових отруєнь влітку?