Три ОТГ Шепетівщини отримали землю в комунальну власність

Минулого тижня голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та начальник Головного управління Держгеокадастру у області Василь Василенко вручили акти приймання-передачі на понад 60 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність сімнадцяти об’єднаним територіальним громадам.

Серед тих, хто отримував землі сільськогосподарського призначення у комунальну власність, і три ОТГ Шепетівщини: Грицівська селищна ОТГ, Ленковецька та Судилківська сільські ОТГ.

Також акти на землю були вручені головам Бєрездівської, Волочиської, Городоцької, Гуменецької, Дунаєвецької міської ради, Дунаєвецької селищної ради, Китайгородської, Лісогринівецької, Полонської, Сатанівської, Слобідсько-Кульчиєвецької, Старосинявської, Чемеровецької та Гвардійської ОТГ.

Нагадаємо, Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України з 1 лютого розпочався процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад.

За кількістю переданих у власність ОТГ земель Хмельницька область посідає п’яте місце по Україні. Загалом, до грудня 2018 року заплановано передати орієнтовно 95,8 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Три ОТГ Шепетівщини отримали землю в комунальну власність»

  1. А конкретно які отг


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці