З 5 жовтня діють нові норми трудового законодавства

Під головуванням Шепетівського міського голови Михайла Полодюка 26 вересня відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Про це повідомив інформаційний відділу виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

На засіданні були присутні представники відділів та управлінь міськвиконкому, Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, Шепетівського відділення Славутської ОДПІ, управління Держпраці у Хмельницьківй області, відділу статистики в Шепетівському районі, Шепетівського міськрайонного центру зайнятості, Шепетівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області та 11 представників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців міста, у яких частині найманих працівників нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Міський голова наголосив, що 5 вересня цього року були прийняті нові норми, які вступають в силу 5 жовтня. Порушення трудового законодавства потягне за собою сплату великих штрафів.

Запрошені роботодавці надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального.

У ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про необхідність легалізувати трудові відносини з найманими працівниками, дотримуватися норм трудового законодавства. Також роботодавців ознайомлено з новоприйнятим урядовим розпорядженням від 5 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

Також міський голова Михайло Полодюк повідомив, що для підприємців буде організована зустріч зі спеціалістами, щоб більш детально роз’яснити нововведення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці