Мешканці Шепетівського району зможуть поставити питання начальнику обласної поліції

30 серпня 2018 року з 10:00 по 13:00, в приміщенні Шепетівського відділу поліції (за адресою: вул. Валі Котика, 3) буде здійснювати особистий прийом громадян начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області полковник поліції Віконський Василь Васильович.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами 5-10-14 або (067) 831-71-04.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Мешканці Шепетівського району зможуть поставити питання начальнику обласної поліції»

  1. Юрій Войтюк коментує:

    Це супер, що на­чаль­ник Го­лов­но­го уп­равлін­ня На­ці­ональ­ної по­лі­ції в Хмель­ницькій об­ласті проведе прийом громадян міста Шепетівка!!!
    Шановні шепетівчани! Проблем у нашому місті більше ніж досить, давайте разом почнемо діяти! Сходіть сьогодні з 10.00 до 13.00 до нашого відділу поліції і розкажіть очільнику обласної поліції про наболіле – корупцію у верхах влади!!!, розвалені дороги, відсутність доріг в більшості приватних секторах і відсутність там сміттєвих баків, управлінські компанії “Управдом” і “Житлофонд”, які гроші збирають з населення і нічого не роблять, відсутність урн для сміття по вулицях, розвалений кінотеатр, занедбані водойми в центрі міста, корупцію і постійні “побори” в школах, садочках! Безліч проблем, про які наша влада не думає. А думає вона лише про набиття власних кишень!!! Скільки ми ще маємо це все терпіти? Після реформи децентралізації на владу в нашому місті ніхто не має ніякого контролю і впливу, самі що хотять те й роблять! Годі мовчати! Обласна поліція може повпливати на роботу нашої влади!!! Разом ми сила!
    ВСІ З 10.00 ДО 13.00 ДО ПОЛІЦІЇ!!!

  2. В коментує:

    “Губернатор” приїжджав, тепер поліцейський. Хтось якісь зрушення на краще помітив?)))) Школу в Корчику збудували? Проблему з теплом для шепетівчан вирішили?)))


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці