У Хмельницькій області в червні зменшилося безробіття

За даними державної служби зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних упродовж червня зменшилась на 4,4 % і на кінець місяця становила 10,6 тис. осіб. Із загальної кількості безробітних 53,4 % становили жінки.

Рівень зареєстрованого безробіття по області порівняно з травнем не змінився і на кінець червня становив 1,4 % населення працездатного віку (у міських поселеннях та сільській місцевості — 1,2 % та 1,5 % відповідно).

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю в червні становила 8,7 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 2386 грн, що на 35,9 % менше законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3723 грн).

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у червні порівняно з травнем зменшилась на 6,6 % і на кінець місяця становила 2,6 тис.одиниць (на кінець червня 2017р. — 2,0 тис.одиниць).

За професійними групами найбільший попит на кінець червня спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом — 26,5 % від загальної кількості заявлених вакансій, ще 23,8 % — на робітників із обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, 18,7 % — на працівників сфери торгівлі та послуг, а найменший — на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,8 %).

Навантаження зареєстрованих безробітних на одну вакансію на кінець червня відносно травня залишилось без змін і становило 4 особи та коливалося від 1 особи у Хмельницькому до 44 осіб у Білогірському районі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці