Коли «прибуде» тепло в шепетівські садочки та школи? (Оновлено)

Відповідне рішення 10 жовтня розглянули члени виконкому Шепетівської міської ради. Оскільки середньодобова температура у приміщеннях садочків та шкіл знизилася.

Після завершення засідання виконавчого комітету міський голова Михайло Полодюк підписав рішення про початок опалювального сезону в комунальних бюджетних закладах з індивідуальними котельнями з 10 жовтня 2017 року.

Ще на початку весни міський голова спільно з керівниками шкіл та садочків розпочали обговорення перспективи встановлення індивідуальних котелень у навчальних закладах. Таке рішення було викликане низьким температурним режимом в приміщеннях, в опалювальний період 2016–2017 років, ситуація не задовольняла ні освітян, ні владу.

Вже влітку під час чергової сесії Шепетівської міської ради депутати проголосували за рішення про виділення коштів на будівництво 8 модульних котелень в сумі 6 мільйонів 668 тисяч 359 грн. Також за сприяння народного депутата Романа Мацоли була надана субвенція з державного бюджету, яка склала 2 мільйони 500 тисяч гривень.

До початку нового опалювального періоду планувалося забезпечити всі навчальні заклади системою автономного опалення. Це дало б можливість зігріти малюків та почати заощаджувати бюджетні кошти.

Зокрема, передбачалося встановити модульні котельні у НВК № 1, ДНЗ № 1 «Перлинка», ДНЗ № 2 «Сонечко», ДНЗ № 4 «Світлячок», ДНЗ № 8 «Калинонька». Будівництво модульних котелень за часткового фінансування: ДНЗ № 3 «Ластівка», ДНЗ № 6 «Білочка», ДНЗ № 11 «Дзвіночок».

Доставка котельні у ДНЗ «Білочка»

На жаль, завершення будівництва деяких котелень та здача їх в експлуатацію затрималися. Як нам пояснили у міській раді, це пов’язано зі змінами в постанові Кабміну, які відбулися в червні 2017-го. Відповідно до нових правил оформлення, документацію довелося переробляти. Для оновленої процедури потрібен фахівець з відповідними сертифікатами. Коли посадовці звернулися у Будівельний інститут, то з’ясувалося, що такий фахівець є лиш у Миколаєві. Отож «паперова» процедура дещо відтермінувала будівництво індивідуальних котелень для деяких закладів освіти.

Відповідно до рішення виконкому, в такі заклади як: ДНЗ № 1 «Перлинка», ДНЗ № 2 «Сонечко», ДНЗ № 3 «Ластівка», ДНЗ № 4 «Світлячок», ДНЗ № 6 «Білочка», ДНЗ № 8 «Калинонька», ДНЗ № 11 «Дзвіночок» та НВК № 1 тепло «прибуде» з моменту введення в експлуатацію індивідуальних котелень.

А що робити садочкам, де котельні ще не введенні в експлуатацію? Міський голова так прокоментував ситуацію з початком опалювального сезону:

— Садочок «Сонечко» вже готовий до запуску котельні, наступні «Ластівка», «Калинонька» «Дзвіночок». Дещо не встигаємо з двома дитячими садочками — на Старокостянтинівському шосе та на вулиці Шешукова. Котельні для них у процесі виготовлення, і будуть доставлені в Шепетівку на початку листопада. До того часу керівники цих закладів мають погодити початок опалювального періоду з компанією постачальником тепла, тобто в системі централізованого опалення. Орієнтовно 12 жовтня доставлять котельню в НВК № 1, яка досить габаритна.

UPD:

12 жовтня в малій залі засідань Шепетівської міської ради відбулось засідання виконавчого комітету. Члени виконкому розглянули питання початку опалювального сезону 2017/2018 року в бюджетних закладах з централізованим опаленням — повідомляє сайт Шепетівської міської ради.

За результатами голосування виконком прийняв рішення про початок ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» опалювального сезону 2017/2018 року в лікувально-профілактичних установах, дошкільних, шкільних, позашкільних закладах, закладах культури та адміністративних будівлях за зверненнями, незалежно від форм власності, з 13 жовтня 2017 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


8 коментарів до статті «Коли «прибуде» тепло в шепетівські садочки та школи? (Оновлено)»

 1. Ірина коментує:

  А чому не опалюють
  садочок Казка?

  • День за днем коментує:

   Засідання виконкому, на якому прийняли відповідне рішення, відбулось тільки сьогодні, 10 жовтня.

 2. Olena Krayevska Fokina коментує:

  А там,де немае iндивiдуального опалення, коли буде включено централiзоване???!!!!!В школах температура+ 10″ градусiв, це гiгiенiчнi норми в дитячих закладах-??? НI!!!Норма +19-21″с.Скiльки це буде продовжуватись, цей безлад у мiстi????

 3. Погребняк Ірина коментує:

  У тринадцяти комунальних бюджетних закладах з індивідуальними котельнями — ЗОШ №3, ЗОШ№6, ЗОШ №8, ДНЗ №5 «Казка», ДНЗ №7 «Дюймовочка», ДНЗ №9 «Барвінок», ДНЗ №12 «Ялинка», ДНЗ №10 «Михайлик», ДЮСШ (басейн), Шепетівська дитяча музична школа, центр реабілітації дітей-інвалідів, територіальний центр соціального обслуговування, Шепетівська центральна районна лікарня — опалювальний сезон має розпочатися 10 жовтня, про це йдеться у рішенні виконкому. Якщо у ваш садочок є у вищезгаданому переліку, а там і досі холодно, то це питання до керівника закладу.

 4. Наталія Коваль коментує:

  За який термін встановлюється і вводиться в експлуатацію індивідуальна котельня?Чому не дати точну відповідь стосовно кожного садочка?Я би хотіла знати на протязі якого ще періоду моя дитина буде ” загартовуватись” при температурі +13 в дитячому садочку ” Білочка”?

  • День за днем коментує:

   Хороше запитання. Нам також хотілося б знати на нього відповідь. В цьому матеріалі, ми оприлюднили те, про що йшлося на засіданні виконкому, на якому була присутня наша журналістка. Якщо нам стане відома додаткова інформація, обов’язково будемо інформувати про це наших читачів.

  • Nataliya Gurinovich коментує:

   День за днем Досвід підказує, що продовження теми буде

 5. А в садочку Дзвіночок взагалі в групі +11.То скажіть на кой потрібні ваші котельні, якщо влада всеодно не змогла в самий пік холоду дати дітям тепло.А де гарантія, що після встановлення так званих індивідуальних котелень буде тепло, якщо вони придумають економити, можуть встановлювати режими економії.?З кожним роком все теж саме, і вже таке все розвинуте, і модернізоване, а з опаленням як були проблеми …так вони стають ще гіршими


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці