Інспектори попередили шепетівчан забрати будівельні матеріали з вулиці

Влітку мешканці приватних будинків у Шепетівці взялися за будівництво та ремонт власних осель. Деякі «забудовники» забули, що будівельні матеріали варто складувати на власній території, а не на вулиці.

— За період з 13 по 20 липня працівниками служби АКІ виписано 71 попередження мешканцям приватного сектору за складування будівельних матеріалів на міській землі, — зазначив Анатолій Остапчук, начальник адміністративно-комунальної інспекції. — Рейди пройшли на вулицях: Н. Яремчука, Гастелло, В. Чеслюка, Крилова, В. Ковальчука, С. Бандери, Некрасова, П. Дорошенка, та провулку М. Залізняка.

Також інспектори зробили 2 попереджувальні приписи з вимогою демонтувати незаконно встановленний контейнер з прилеглої території та 1 попередження — закрити люк;

Ще 5 попереджень повторних при проведені контрольної перевірки в приватному секторі по складуванню будівельних матеріалі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Інспектори попередили шепетівчан забрати будівельні матеріали з вулиці»

  1. Василь коментує:

    Нехай напишуть припис самим собі щоб ями на дорогах позасипали спочатку а тоді до людей нехай мають претензії за будівельні матеріали. Ці матеріали нікому не заважають а от ями не дають нормально їхати. А газета моглаб написати про стан доріг міста а не про приписи.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці