13 пішоходів загинуло на залізничних коліях Шепетівської дистанції колії за три роки

Шепетівська дистанція колії простяглася на 282,4 кілометра на території Хмельницької, Житомирської, Тернопільської та Рівненської областей. За останні три роки сталося 4 зіткнення поїздів з автомобілями, тракторами. Результатом цього є численні пошкодження локомотивів та автотранспорту; загибель 1 людини і 3 особи було важко травмовано.

Не лише для водіїв та пасажирів небезпечна залізниця. При необережності вона несе небезпеку і для пішоходів. Лише за останні три роки на коліях Шепетівської дистанції колії загинуло 13 сторонніх осіб через необережне поводження на залізничних коліях, 3 важко травмовано, 1 особа з незначними травмами.

Адміністрація Шепетівської дистанції колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця» закликає подолян дотримуватися правил безпеки на залізниці: не ходити по залізничних коліях, не переходити її у невстановлених місцях! Не обходити потяг, що стоїть на колії ближче, ніж за 5 метрів від нього, не пролазити під поїздом. Бо зберігши хвилину, можна втратити життя.

Перед перетином залізничних колій обов’язково оглядайте їх по обидва боки. Поїзд проходить за одну секунду близько 30 м та наближається майже без шуму. Тому ніколи не перебігайте колію перед поїздом. Почати перехід можна лише тоді, коли поїзд знаходиться від місця переходу не ближче, ніж за 400 метрів.

Після проходу поїзда не поспішайте переходити колію, бо по сусідній колії може рухатися поїзд з великою швидкість і ви можете потрапити під нього. Пам’ятайте, що гальмівний шлях поїзда становить близько 1200 м.

Не дозволяйте дітям гратися поблизу залізниці та самостійно переходити через колії.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці