Найскандальніший у Шепетівці опалювальний сезон завершать 6 квітня

На засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради прийняли рішення про припинення найскладнішого за останні роки опалювального сезону 6 квітня.

— Про це мріяли шепетівчани ще з жовтня, коли ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» його зірвав із самого початку, — сказав із полегшенням міський голова Михайло Полодюк.

Члени виконкому підтримали це рішення, хоча внесли кілька доповнень.

— Маємо виключити з переліку навчальних закладів — ДЮСШ-басейн, — зазначив Володимир Вихівський, перший заступник міського голови. — Заклад перейде в режим більш економного опалення, бо температура має відповідати санітарним нормам.

Не припинять згідно з рішенням опалювати також в реабілітаційному центрі для дітей і будинку перестарілих.

Опалення в дитячих та навчальних закладах відновлять у разі зниження температури повітря. Адже всі ДНЗ восени переведені на автономне опалення.

— Маємо також прийняти доручення до Управління освіти та керівників навчальних закладів, в якому йдеться про відтермінування на більш пізніший термін здачу на повірку теплових лічильників, — зазначив Михайло Полодюк. — Це для того, щоб не повторити минулорічну історію, коли опалювальний сезон достроково припинили, а на вулиці похолодало, а вже лічильники зняли і розбалансували систему опалення. Цієї помилки цьогоріч не повторимо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці