У Шепетівці газифікують останній дитячий садочок

Поблизу шепетівського ДНЗ «Світлячок» сьогодні, 6 листопада, газовики розпочали монтажні роботи модульної котельні. Вже до кінця тижня дитячий заклад стануть опалювати. Це останній садочок у Шепетівці, в якому підключать модульну котельню.

«Світлячок» діти не відвідують вже другий тиждень.

— В групах температура була +10-12 градусів, — розповіла завідувачка ДНЗ Світлана Кутузова. — Батьки мають можливість водити дітей в інші садочки. Чим і скористалися всього 25 дітей. Вже з наступного понеділка завершаться всі підготовчі роботи і діти зможуть перебувати в теплих приміщеннях.

Заклад відвідують понад 240 дітей. Опалювальна площа сягає 2400 квадратних метрів.

— Садочок найвіддаленіша точка від міської котельні, в групах температура взимку вище +14° не піднімалися, хоча платили за теплопостачання від 50 до 90 тис. грн. Вже давно чекали своєї черги на встановлення модельної котельні. Ситуація, що склалася з «Енергоінвестом», лише пришвидшила перехід закладу на індивідуальне теплопостачання.

Допоки вихованці не відвідують садочок, працівники закладу проводять осінні роботи з благоустрою території.

Нагадаємо, що в Шепетівці ще досі не почався опалювальний сезон. Містяни вже провели Народне віче, а Шепетівська міська рада в односторонньому порядку розірвала з надавачем послуг ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» концесійний договір.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці