Роман Мацола переймається проблемами лісової галузі

Роман Мацола звернувся до Уряду з проханням вжити необхідних заходів для недопущення ліквідації державних лісогосподарських підприємств. Також народний депутат у підготовленому ним депутатському запиті просить Прем’єр-міністра України забезпечити належне фінансування лісового господарства України.

За словами Романа Миколайовича, вдатися до таких дій його спонукали неодноразові звернення від лісників, в яких вони інформують про непросту ситуацію у галузі.

Нині розпочатий процес реформування лісового господарства, але проходить він досить складно. Не вистачає фінансування, що ставить під загрозу виконання існуючих галузевих програм, наявні втрати висококваліфікованих кадрів, зменшення податкових надходжень.

Зважаючи на те, що лісгоспи у багатьох регіонах України є стабільними бюджетонаповнюючими підприємствами та роботодавцями та відіграють важливу соціально-економічну роль у життєдіяльності місцевих громад, а галузь в цілому є однією з небагатьох стабільно та ефективно працюючих складових економіки держави, Роман Мацола вирішив втрутитися у ситуацію.

Народний депутат звернувся до Уряду з проханням визначити оптимальний напрям реформування лісової галузі, з максимальним збереженням кадрового потенціалу у лісогосподарській галузі, а також враховувати роль лісового господарства у життєдіяльності місцевих громад відповідно до принципів проведеної децентралізації. Крім того, обранець просить передбачити належне фінансування лісового господарства України на 2017 рік, зокрема Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Депутатський запит був зачитаний з трибуни Верховної Ради України наприкінці минулого року. Чекаємо на позитивні результати.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога