У Шепетівці дитину і матір госпіталізували, щоб не замерзли у власному помешканні

Служба у справах дітей виконавчого комітету Шепетівської міської ради спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектором ювенальної превенції Шепетівського відділу поліції у зв’язку зі значним пониженням температури повітря 28 лютого та 2 березня проведено два профілактичних рейди з обстеженнч умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. Про це повідомляє Шепетівська міська рада.

— Ми відвідали 5 кризових родин, попередили батьків про відповідальність за неналежне виховання та утримання дітей, — розповіла Катерина Купрацевич, начальник служби у справах дітей. — Одну дитину, яка проживала у холодному помешканні з відсутнім опаленням через поломку газового котла, разом з матір’ю госпіталізовано у дитяче відділення Шепетівської ЦРЛ. Ще одну матір зобов’язано пройти лікування від алкогольної залежності.

Значне зниження температури може становити загрозу життю та здоров’ю малолітніх дітей через недостатній догляд за ними та неналежне утримання з боку батьків. Це трапляється, насамперед, у неблагополучних, багатодітних та малозабезпечених сім’ях.

Якщо вам відомі випадки, коли батьки залишили дітей у небезпеці, телефонуйте до служби у справах дітей за телефоном 4-01-50 або поліцію за телефоном 102.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці