Чи запровадять GPS-моніторинг у шепетівському громадському транспорті?

Віднедавна в Шепетівці громадський транспорт облаштовують безкоштовним Wi-Fi. Такі новації дозволяють згодом відслідковувати онлайн рух маршруток по місту.

— Вже півроку як безрезультатно звернувся в Шепетівську міську раду з проханням запровадити GPS-моніторинг у маршрутках, — розповів го­ло­ва прав­ління «Ше­пе­тівсь­ке АТП-16807» Рус­лан Сав­чук. — Такий прилад коштує 1500 гривень, але кожний пасажир зможе відслідкувати необхідний маршрут в онлайн-режимі.

ПраТ «Ше­пе­тівсь­ке АТП-16807» готове за власні кошти облаштувати громадський транспорт GPS-обладнанням, але потрібно пройти необхідну офіційну процедуру встановлення.

— Все, що пов’язано з будь-якими змінами в міському громадському транспорті, підлягає під регуляторний акт, — пояснив Руслан Савчук. — Щоб ввести GPS-моніторинг потрібно змінювати систему обрахунків, тому без співпраці з міською радою запровадити такі нововведення не вдасться, яку намагаємося налагодити протягом останнього року.

За словами перевізників, введення GPS-моніторингу вигідно замінить диспетчерську службу.

— Щороку витрати на диспетчерську службу складають майже 200 тис. грн, — додав голова правління. — На її утримання йдуть кошти як з міського бюджету, так і перевізників. Навіть у Хмельницькому з їхнім автобусним парком обслуговування GPS-трекерів у місяць складає 4,5 тис. гривень. До того ж, усі пасажири можуть спостерігати за рухом транспорту.

Запровадження GPS-моніторингу може стати наступним кроком осучаснення пасажирських перевезень у Шепетівці.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці