Хто утримуватиме майданчики в Шепетівці — питання ще вивчають

32-а сесія Шепетівської міської ради розглянула понад тридцять питань у четвер, 21 грудня. На останнє у 2017 році пленарне засідання виявило бажання прийти лише 28 депутатів і міський голова.

Депутати підтримали «Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників АТО». Головна мета програми — підвищити рівень соціального захисту через надання пільг, переваг та соціальних гарантій.

Також отримала підтримку народних обранців «Програма оптимізації теплопостачання міста на 2018-й рік». В рамках її реалізації передбачається фінансування заходів з будівництва модульних котелень для бюджетних закладів комунальної власності міста. Також у програмі йдеться про співфінансування в обсязі 25 % кошторисної вартості заходів з будівництва модульних котелень для теплопостачання приміщень підприємств, установ та організацій бюджетної та небюджетної сфери міста та багатоквартирних житлових будинків. Програма передбачає і фінансування цільової грошової допомоги на влаштування індивідуального опалення для малозабезпечених містян. Також можливе співфінансування заходів з перевлаштування підвідних газопроводів до багатоквартирних житлових будинків. Вирішуватиме питання надання цільової грошової допомоги, на передбачені програмою заходи, спеціально створена комісія.

Депутати під час пленарного засідання розглянули проекти програм капітального ремонту житлового фонду Шепетівки.

За даними управління праці та соціального захисту населення, на їхньому обліку перебуває близько 120 дітей з функціональними обмеженнями, частина яких виявила бажання займатися спортом. Для цього на розгляд сесії була винесена «Програма розвитку інвалідного спорту в місті». На її реалізацію у 2018–2022 роках передбачено 50 тисяч гривень, яких має вистачити на проведення заходів та придбання нагородної атрибутики, відрядження на навчально-тренувальні збори, обласні та всеукраїнські змагання тощо.

Питання прийняття в комунальну власність територіальної громади вуличного спортивного тренажеру «Атлет» — викликало жваве обговорення серед народних обранців.

Як з’ясувалося в ході обговорення, спортивний вуличний тренажер — це майданчик, який у 2016 році в ході передвиборчої кампанії встановив кандидат у депутати облради, неподалік ЗОШ № 8. Його, як і більшість таких передвиборчих «пожертв», до цього часу на утримання та обслуговування не взяло Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство. Думки депутатів розділилися: одні переконували, що всі майданчики міста, не зважаючи на спосіб їх отримання, мають бути на балансі у комунального підприємства, інші — мали протилежну думку.

— В 2018 році в рамках реалізації Громадського бюджету в Шепетівці буде встановлено кілька майданчиків, ви і їх не візьмете на баланс? — депутат Наталія Яковлева поцікавилася у директора комунального підприємства Юрія Шайноги.

Попри те, що утримання та обслуговування потребують майже всі майданчики у Шепетівці, даний проект рішення більшість депутатів не підтримали.

Проголосували за проект рішення «Про бюджет міста Шепетівки на 2018 рік» та прогноз міського бюджету на 2019–2020 роки.

В ході сесії депутати також розглянули і прийняли відповідні рішення щодо земельних питань та надання одноразової грошової допомоги на дороговартісне лікування для шести шепетівчан.

Наприкінці останнього чергового пленарного засідання міський голова Михайло Полодюк привітав депутатський корпус зі святами та закликав долучатися до міської програми святкування новорічно-різдвяного циклу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці