Мешканця Полонного засудили за вирощення 15 конопель

Мешканця Полонного засудили за вирощення 15 конопель

Полонський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим у незаконному вирощуванні рослин конопель в кількості від десяти до п’ятдесяти рослин (ч. 1 ст. 310 КК України) та у незаконному виготовленні й зберіганні наркотичних засобів, без мети збуту (ч. 1 ст. 309 КК України). Визнав останнього винним у вчиненні цих кримінальних правопорушень та призначив узгоджене підписантами покарання — три роки обмеження волі зі звільненням на іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців.

За вироком, 39-річний житель м. Полонне вирощував у себе на присадибній ділянці рослини конопель, які самонасіялися навесні 2021 року: прополював їх від бур’яну та проріджував листя. Під час санкціонованого обшуку в серпні 2021 року правоохоронці знайшли та вилучили на його ділянці 15 рослин конопель.

Крім цього, тоді ж у дворі та в будинку виявили й вилучили речовини рослинного походження, які, згідно з висновком експерта, є особливо небезпечними наркотичними засобами — канабіс (35,278 г в перерахунку на висушену речовину) та макову соломку (153,184 г в перерахунку на висушену речовину). Наркотики чоловік виготовляв та зберігав для власного вживання.

Разом з обвинувальним актом та реєстром матеріалів досудового розслідування до суду надійшла угода про визнання винуватості, укладена між прокурором та обвинуваченим у цьому провадженні, за участі його захисника.

За її умовами, під час досудового розслідування обвинувачений повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених статтями 309 частиною 1, 310 частиною 1 Кримінального кодексу України, і зобов’язується беззастережно визнати обвинувачення в обсязі підозри у судовому провадженні. Також угодою визначено покарання — 3 роки обмеження волі із застосуванням статей 75, 76 КК України.

Суд встановив, що жителя Полонного обґрунтовано обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, які відносять до нетяжких. Він цілком розуміє права, наслідки укладення та затвердження угоди, вид покарання, а також інші заходи, які будуть застосовані до нього у разі затвердження угоди судом, та погоджується на призначення узгодженого покарання.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Жінці із Шепетівщини, яка вколошкала чоловіка, суд виніс вирок
Залишив помирати: на Хмельниччині оголосили вирок п’яному винуватцю ДТП
У 15 разів перевищив допустиму норму: на Шепетівщині водія притягнули до відповідальності
На Шепетівщині суд покарав винуватицю ДТП
На Хмельниччині судили лиходійку, яка змусила роззутися жертву
Чоловіки, які напали на фермерів з Хмельниччини, оскаржували вирок у суді

Читайте у цій рубриці



Засудили жителя Полтавщини, який «відзначився» у Хмельницькому
У сусідній із Хмельниччиною області на коліях загинула жінка
На Хмельниччині судили жінку, яка справила природні потреби перед дверима поліції
На Хмельниччині є летальний випадок від кашлюка: захворюваність набирає обертів
На Хмельниччині шахрай представився поліцейським
На Хмельниччині чоловік перевів на картку афериста усі заощадження
FacebookTelegramViberWhatsAppX