«Фенікс-Дент» запроваджує інновації в ортодонтії

«Фенікс-Дент» запроваджує інновації в ортодонтії

Нещодавно ПП «Фенікс-Дент» проводив місячник ортодонтії у Шепетівці. Всі бажаючі могли пройти огляд безкоштовно, а також у разі потреби почати лікування у клініці.

— За період місячника до нас звернулися 48 осіб, — розповіла Надія Сондей, заступник директора ПП «Фенікс-Дент», який опікується ортодонтичним блоком діяльності медичного центру. — У всіх, дітей та дорослих, виявлено патологію. До речі, як би старші пацієнти звернулися б у дитячому віці, при вчасному лікуванні відхилення можна було б усунути на початкових стадіях без застосування змінних систем. Ось причини, чому всі ортодонти закликають до виявлення патологій та їх профілактики у ранньому віці.

Надія Сондей взяла участь у 2-му Українському ортодонтичному конгресі «Інноваційні підходи в лікуванні та профілактиці ортодонтичної патології». На заході обговорювали інноваційні підходи, які вже використовують у «Фенікс-Дент»

— На конгресі порушували питання профілактики та раннього виявлення патології, щоб унеможливити розвиток у пацієнтів серйозних дефектів, — розповіла Надія Іванівна. — Зокрема, 80% населення планети згідно з даними Всесвітньої асоціації ортодонтів потребують вирівнювання зубів. Хоча ще 20 років тому ця цифра складала трохи більше 57%.

Серед причин, які впливають на погіршення стану здоров’я, на першому місці — харчування.

— З одного боку, ми харчуємося краще, але з іншого — мало вживаємо твердої їжі, — пояснила лікар. — На формування неправильного прикусу впливають: акт жування, ковтання, тримання язика. Отож. Батькам слід звернути увагу, якщо дитина жує мляво, — це 100%, що вона матиме патологію. На мою думку, мають функціонувати школи для молодих мам, які вчили б правильно харчувати дітей, звертати увагу на те, які рухи робить дитина нижньою щелепою. Як приклад, дитина слухає казку чи дивиться мультфільм із відкритим ротом, або підпирає кулачком підборіддя, а ще неправильно сидить — усе це, здавалося б, дрібниці, але батьки мають звертати на них увагу. Адже всі ці звички призводять до формування неправильного прикусу та постави.

Головним спонсором проведення конгресу ортодонтів виступав Інститут вертебрології та реабілітації.

— Така співпраця складається не випадково, — уточнила Надія Сондей. — Остеопати побачили тісний зв’язок між поставою та щелепо-зубовою системою. Фахівці вбачають, що сколіоз — наслідок патології цієї системи. Невропатологи, терапевти та інші медики звернули увагу на взаємозв’язок хвороб із станом зубів.

Успішне лікування патології залежить від встановлення відхилень у ранньому віці.

—Потрібно почати лікування зі знімних ортодочних апаратів, а не відкладати, щоб встановити брекет-системи, — вважає Надія Іванівна. — На жаль, багато ортодонтів не зацікавлені у профілактиці та тривалому лікуванні своїх пацієнтів. На це навіть звернула увагу Мирослава Дрогомирецька, президент Асоціації ортодонтів України. Адже на цей конгрес приїхало двісті ортодонтів із двох тисяч лікарів-практиків . Зробіть висновок, що лише 10% цікавляться інноваціями у цій галузі, які намагаються йти в ногу з новими технологіями. Приємно, що на такі заходи їдуть молоді фахівці, але з Хмельниччини побували на конгресі, де виступали найкращі ортодонти зі світовим досвідом, лише я та лікар-початківець із Кам’янця-Подільського. Ось і пролунала серед професіоналів така фраза, що це не лікарі, а — брекетисти. Так, погоджуюсь, якщо відсутні інші альтернативні заходи лікування, окрім брекетів, пацієнтам у дорослому віці, коли не реально допомогти знімним апаратом, тільки тоді їх встановлювати. Дуже добре, що завдяки сучасним технологіям можна усунути патологію практично всім. До речі, найстаршому пацієнтові, який у нас лікувався, було 62 роки. Причина, з якої він звернувся, — пародонтоз. Отож, потрібно правильно було виставити зуби, щоб забезпечити ефективність лікування.

Якісне лікування також залежить від використаних ортодонтами матеріалів.

— Хочу звернути особливу увагу на матеріали, які встановлюють пацієнтам. Адже в Україну потрапляє багато контрабанди. Якісні брекет-системи не можуть коштувати дешево, але вони забезпечать гарний результат лікування. Ось тому перед початком лікування ми прорахуємо повну його вартість. Перш, ніж встановити брекет-системи, потрібно у клініці попросити підтверджувальні документи на походження матеріалів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Ефективність бальнеологічного лікування у Трускавці
У Шепетівській лікарні тепер можуть лікувати геморой безболісно та без операції
На Хмельниччині половина кліщів, яких принесли на дослідження, були інфіковані
На Хмельниччині чоловіка змусили пройти лікування
Високолімітні акаунти та БМ Фейсбук для реклами
Що робити коли росте кісточка на нозі?

Читайте у цій рубриці



Чоловіки віком від 18 до 60 років зможуть отримати паспортні документи тільки на території України
Роль бухгалтера у підготовці та аналізі фінансової звітності компанії
Відповідальність за чистоту: хто повинен забезпечувати наявність та утримання сміттєвих урн?
У сервісних центрах МВС збільшився попит на перереєстрацію транспортних засобів
Ветерани та ветеранки можуть отримати знижки на квартплату та плату за комунальні послуги й опалення будинків
За несплату аліментів — мобілізація: не стануть винятком і багатодітні батьки
FacebookTelegramViberWhatsAppX