40-річна нетішинка виявилася найшвидшою серед жінок у забігу на 10 кілометрів

10 жовтня в Івано-Франківську відбувся традиційний напівмарафон (Frankivsk Half Marathon 2021). Захід проводився восьмий рік поспіль. Серед учасниць — 40-річна Світлана Ільченко з міста енергетиків, що у Шепетівському районі. Про це йдеться на сайті Хмельницької ОДА.

Стартували бігуни з вулиці Незалежності, а фінішували на вулиці Івана Франка. Маршрут пролягав центральними вулицями, парком імені Шевченка та міським озером.

Окрім півмарафону (21,1 км), організатори передбачили інші дистанції на будь-який смак та рівень підготовки: 10 км, 5 км, естафету, корпоративну естафету, благодійний пробіг, дитячі забіги.

На «десятці» відзначилася 40-річна Світлана Ільченко з міста Нетішина.

Дистанція 10 км проходила вулицями міста в одне коло. Старт розпочався о 13.00, коли погода була досить вітряною. Стартувало усього 135 людей, серед них — 61 жінка. Світлана фінішувала з результатом 41хв 31сек восьмою в загальному заліку та першою серед жінок .

У заході взяла участь третій рік поспіль, в попередні роки займала 2 та 3 місця. «Групою підтримки» у неї була донька Юля, котра щороку супроводжує невгамовну і вмотивовану матір, для якої біг на аматорському рівні у вільний від роботи час став здоровим способом життя.