Два рекорди України з важкої атлетики серед юнаків 13 років

24–29 жовтня 2016 р. в м. Кам’янець-Подільський відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13–15 років. До збірної команди Хмельницької області увійшли 4 вихованці Шепетівської ДЮСШ відділення важкої атлетики: Духно Іванна, Денисенко Катерина, Селедуєва Світлана, Колесник Сергій. З ними працював тренер – викладач першої категорії Медведь Володимир Іванович. І в заключний день змагань чемпіонату України серед юнаків вийшов на змагальний помост в ваговій категорії 38 кг Колесник Сергій . В ривку Сергію підкорилась штанга вагою 50 кг, яка стала рекордом України, в поштовху Сергію підкорилась штанга вагою 55 кг і за сумою двоборства 105 кг. Це вага, яка стала рекордом України серед юнаків 13 років. Шепетівський спортсмен зайняв почесне перше місце і привіз додому золото. Бажаємо своїм вихованцям нових рекордів не тільки в Україні, але і в Європі та Світі. Дякуємо за підтримку батькам та спонсорам.