Ветерану спорту Шепетівки сьогодні виповнилося 80 років

Сьогодні, 9 квітня, славний ювілей — 80 років — відзначає ветеран спорту міста Шепетівки, педагог за покликанням, людина, яка присвятила дитячо-юнацькій спортивній школі понад 50 років життя, плекаючи покоління за поколінням — улюблений тренер-викладач з футболу Олійник Анатолій Тимофійович.

Свою тренерську діяльність він розпочав в Шепетівській дитячо-юнацькій спортивній школі в 1966 році на посаді тренера-викладача відділення ручного м’яча.

Команди юнаків та дівчат під керівництвом Анатолія Тимофійовича протягом 8 років виборювали першість на чемпіонатах області. З середини 70-х років Анатолій Тимофійович перейшов на відділення футболу, де і пропрацював до 2014 року.
За цей період досвідчений тренер підготував сотні вихованців, якщо навіть і не стали відомими зірками спорту, але вдячні своєму наставнику за незабутні моменти перших перемог, і хвилини розпачу від поразок, які формували характер.
Олійник Анатолій Тимофійович — «Відмінник народної освіти УРСР», був неодноразово нагороджений грамотами департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, грамотами управління освіти та міського голови. На Всесоюзній спартакіаді школярів у 1983 вихованець Анатолія Тимофійовича Олег Саленко у складі збірної України з футболу посів І місце.

«Шановний Анатолій Тимофійович, прийміть найщиріші й найтепліші вітання з нагоди вашого ювілейного дня народження! У цей радісний для вас і ваших близьких день від усього серця бажаємо здоров’я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з вами», — віншують ювіляра в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


8 коментарів до статті «Ветерану спорту Шепетівки сьогодні виповнилося 80 років»

 1. Михайло коментує:

  Так Олег Саленко у 1983 році жив у Ленінграді та грав (навчався) в спортивній школі “Смена”, чи це просто однофамілець. Якщо ні то для чого писати дурницю за Саленко.

 2. Svetlana Simagina коментує:

  Помню його і вітаю!многие лета!!!!!!!

 3. Михайло коментує:

  А як Олег Саленко став його вихованцем? Олег Саленко в 1983 році проживав в м. Ленінград та навчався в спортивній школі “Смена”. Чи це просто таке співпадіння. Щось футболіста з Шепетівки під таким іменем я не чув. А ювіляру вітання та довгих і щасливих років життя.

 4. Oksana Karvatska коментує:

  Вiтаю! 💪🎉🎉🎉

 5. Ігор Юрков коментує:

  Щирі вітання і побажання здоров’я і довголіття!!! ПРЕКРАСНА ЛЮДИНА і СПРАВЖНІЙ ПРОФІ!!!

 6. Наум коментує:

  Хай Анатолій Тимофійович розповість , як він своєю ручищею так смикнув дівчинку за руку що рука посиніла. Довго вона не була в змозі рухати рукою. Це трапилось на уроці фізкультури у школі #1. Тоді цей пан підмінював вчителя Штена Петра.

 7. Щирі вітання!!!

 8. З ювілеєм! Наші щирі вітання.Сім’я Поліщуків.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці