Відбулися спортивні заходи у День Перемоги

З нагоди 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі, у Шепетівці пройшов ряд спортивних заходів, а саме: легкоатлетична естафета вулицями міста серед команд шкіл міста та бліц-турнір з шахів серед любителів.

У легкоатлетичній естафеті взяло участь 9 команд загальноосвітніх шкіл. Команди складалися з 10 учасників: 5 юнаків та 5 дівчат. Захід вже став традиційним, оскільки проводиться вже багато років поспіль. Команда навчально-виховного комплексу №3 вже не перший рік стає переможницею естафети. От і цьогоріч вони усьоме вибороли кубок переможців. Друге місце посіла команда загальноосвітньої школи №2. Третьою фінішну пряму здолала команда загальноосвітньої школи №3. Призерів естафети нагородили грамотами та солодкими призами від управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Пізніше в міському шаховому клубі «Дебют» пройшов турнір з блискавичних (бліц) шахів. У двоколовому турнірі перемогу здобув Сергій Тарасюк, який зумів набрати 17 очок з 18 можливих, лише одного разу зазнавши поразки. За друге та третє місця точилася більш запекла боротьба – і лише пів очка визначили бронзового та срібного призерів. Друге місце виборов ветеран шепетівських шахів Охрімець Віктор (12½ очок). Третім став «шепетівський іспанець» Хуан Мігель Сельва Кано (12 очок), який знову ж таки лише на пів очка випередив Тарасюка Руслана, який посів 4 місце. Також хотілося б відзначити гру юного шахіста з Судилкова Євгена Михальчука (2003 р.н.), який, вперше беручи участь у турнірі серед дорослих, зумів нав’язати боротьбу майже всім його учасникам і в матчевому протистоянні поступився тільки першому та третьому призерам змагань.

Призери турніру нагороджені грамотами та медалями. Турнір організовано та проведено спільно ШМЦФЗН «Спорт для всіх», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту та федерацією шахів міста Шепетівки.

Спортивні заходи з нагоди Свята Перемоги організовано та проведено спільно управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, Шепетівською ДЮСШ, управлінням освіти та ШМЦФЗН «Спорт для всіх».