Двоє юних шепетівчан стали найкращими у радіозв’язку та швидкісній телеграфії

Вихованці Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 7 до 12 серпня брали участь у Всеукраїнські відкриті очні змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної телеграфії.

Двоє юних шепетівчан стали найкращими у радіозв'язку та швидкісній телеграфії

На змаганнях, що проходили в Херсонській області, юні шепетівчани — Панчук Дарія посіла І місце, а Городніченко Олександр здобув ІІІ місце.

Такий вагомий успіх став можливим завдяки регулярним та наполегливим тренуванням, фізичній та морально-психологічній підготовці юних спортсменів, а також самовідданій праці тренера-керівника гуртка Віри Макаренко, яка отримала подяку за підготовку чемпіона та призера цих змагань.

Вітаємо наших славних спортсменів та їх тренера з великим успіхом! Переконані, що ви є справжньою гордістю нашого міста!