Юні шепетівські біологи посіли перше місце на Всеукраїнському турнірі

Юні шепетівські біологи посіли перше місце на Всеукраїнському турнірі

Близько 150 старшокласників із різних областей змагалися за першість на ХVI Всеукраїнському учнівському турнірі юних біологів, який проходив цьогоріч у Рівному. Про це повідомляє «Новини по-рівненські» з посиланням на прес-службу управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Протягом п’яти днів у школі-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» учасники з 26 команд демонстрували глибокі знання з предмету у конкурсах, дискусіях та турнірних боях.

«До складу журі конкурсу залучені фахівці та найкращі студенти з різних регіонів України — науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Рівненського державного гуманітарного університету та інших провідних закладів вищої освіти, учителі, методисти», — розповіла заступник голови оргкомітету, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти Світлана Мистюк.

У підсумку, компетентне журі під головуванням заступника директора навчально-наукового центру «Інститут біології» Київського національного університету імені Т. Шевченка Тараса Компанця визначило переможців.

Перше місце виборола команда «Ерпента» із Шепетівки. Друге − поділили між собо «Матрикс» із Луцької гімназіії № 21, «РЛ-2011» Рішельєвського ліцею Одеси та «Вересень» із Харкова. Окрім того, найкращі гравці отримали індивідуальні нагороди у номінаціях «Кращий рецензент», «Кращий опонент», «Кращий доповідач», «Особиста першість» тощо.

Усіх переможців було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

«На турнірі панувала напрочуд позитивна інтелектуальна атмосфера. Не було жодних конфліктів та нарікань. А головне − журі виставило командам об’єктивні бали, що підтвердилось реакцією залу. Впевнений, що серед цих дітей є майбутні фахівці галузі», підсумував обласний очільник освіти Григорій Таргонський.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


1 коментар до статті «Юні шепетівські біологи посіли перше місце на Всеукраїнському турнірі»

  1. молодцы)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Спортсмен із Шепетівської громади став чемпіоном престижного турніру з важкої атлетики AVC WEIGHTLIFTING
Хоч Шепетівку знову засипало снігом, у парку на лід вийшла команда «60+»
Шепетівський «Віват» танцював у темряві без музики й переміг: тріумф на фестивалі в Києві
Юні важкоатлети Шепетівської КДЮСШ стали призерами на турнірі у Городку

Читайте у цій рубриці


Large group of students in a classroom, smiling and holding certificates toward the camera, as if celebrating a ceremony.
Young man in a white T-shirt stands in front of a blue backdrop covered with Ukrainian text the far wall.
200 балів на НМТ: у Шепетівці назвали імена найуспішніших випускниць
Козацький дух і командна сила: у Шепетівці пройшов міський етап гри «Сокіл» («Джура»)
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads