У Шепетівці районна бібліотека поки не залишає приміщення

Віднедавна в Шепетівці стала поширюватися інформація про те, що районна бібліотека ім. Михайла Коцюбинського має залишити приміщення в міському Будинку культури та перебратися в інше.

Шепетівський районний відділ освіти офіційно попередив працівників бібліотеки про скорочення з 1 січня 2018 року з 10,5 до 3,5 ставок.

— Допоки, окрім цього наказу, ніяких офіційних документів нам не надали, — пояснила ситуацію завідуюча бібліотеки Людмила Везюк. — Управління освіти посилається на положення про роботу ЦБС, але бібліотеки працюють на підставі закону «Про бібліотеку». Як мені пояснили в Хмельницькій обласній бібліотеці, зміна положення не відміняє дію закона.

За словами завідуючої бібліотеки, їй мають надати наказ, коли закінчується термін угоди з конкретною датою, виділити приміщення з вказаною юридичною адресою та площею, організувати роботу ЦРБ і вказати її режим, а директору відповідно організувати підготовку бібліотечного фонду, матеріальних цінностей для перевезення в інше приміщення.

— У нас книжковий фонд складає 60 тисяч, — додала завідуюча, — куди їх діти? У запропоновані кабінети колишнього відділу культури в РДА зможемо перевезти найбільше 5 тисяч. А решту, кому передати?

Під свою опіку районну бібліотеку взяла Національного служба посередництва і примирення в Хмельницькій області, щоб у досудовому порядку вирішити подальшу долю закладу.

— Хоча ми попереджали читачів, що не працюватимемо, книги не видаватимемо, лише прийматимемо для подальшої інвентаризації, — додала Людмила Везюк, — але ситуація змінилася і бібліотека працює в звичайному режимі. Адже ніяких підтверджувальних документів нам не надали.

Районна бібліотека ім. Михайла Коцюбинського працює з 1919 року, а в приміщенні Будинку культури знаходиться майже 50 років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Шепетівці районна бібліотека поки не залишає приміщення»

  1. Алена Ковальчук коментує:

    У нашому мисти помаленько закриваэться все. А людям де подитися? Ничого не працюэ, усе позакривали, порозкрадали,порозвалювали.

  2. В коментує:

    Робіть висновки. Не обирайте до міськради, до Верховної Ради товстосумів, бариг, тих, хто своє життя побудував на горі інших. Тоді у вашому місті буде все.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога